10 lat iPhone’a. Tim Cook: “Najlepsze dopiero przed nami”

Tomek Czech   9 stycznia 2017

Apple obchodzi dzisiaj 10. rocznicę prezentacji pierwszego iPhone’a. W informacji prasowej firma z Cupertino przypomina wydarzenia sprzed 10 lat, podkreśla olbrzymią rolę, jaką odegrał iPhone i zaznacza, że “rewolucja trwa dalej”.

Przez ostatnie dziesięć lat iPhone wzbogacił życie wielu osób i sprzedał się w liczbie ponad miliarda sztuk. Szybko stał się rewolucyjną platformą, która umożliwiła powstanie innych urządzeń, software’u oraz usług i stał się inspiracją dla powstania nowych produktów, jak iPad i Apple Watch oraz milionów aplikacji, które stały sią niezbędne w naszym codziennym życiu.

berrolia

Według Tima Cooka, “od 10 lat iPhone wyznacza standard na rynku urządzeń mobilnych i nieustannie redefiniuje sposób w jaki się komunikujemy, pracujemy i żyjemy”. Szef Apple zaznaczył jednak, że “najlepsze dopiero przed nami”.

Podobnego zdania jest Phil Shiller, który wyliczył wszystkie zmiany spowodowane przez iPhone’a w naszym codziennym życiu i stwierdził, że “to dopiero początek”.

Zobacz legendarną prezentację pierwszego iPhone’a.

Przeczytaj też: iPhone to najlepiej sprzedający się produkt w historii

300x300-oslo

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: