UberEats w Polsce – od dzisiaj przez Ubera zamówisz też jedzenie

Marek Twejn   7 lutego 2017

Od dzisiaj Uber wozi w Polsce nie tylko ludzi, ale też jedzenie. Na razie tylko w Warszawie, która jest dziesiątym miastem w Europie i pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym dostępna jest usługa UberEATS.

berrolia

Tak, jak w przypadku przewozów pasażerskich, wszystko odbywa się przez aplikację – pobieramy więc z App Storu aplikację UberEATS, wprowadzamy adres dostawy, wybieramy interesujące nas jedzenie i składamy zamówienie. Możemy śledzić jego status i trasę kuriera.

Usługa jest dostępna 7 dni w tygodniu, w godzinach 11:00 – 23:00. Opłata za dostawę jest stała i wynosi 7,99 zł, niezależnie od wielkości zamówienia (nie ma też minimalnej kwoty zamówienia).

W tym momencie w UberEATS w Warszawie znajdziemy ofertę ponad 150 restauracji, m.in. Palmier, Mąka i Woda, Soul Kitchen Bistro, Sakana, Bibenda czy Mr. Pancake.

Na razie usługa dostępna jest jedynie w kilku dzielnicach stolicy – Centrum, Mokotów, Wola, Żoliborz, Ochota i część Pragi (dokładaną mapę znajdziecie w aplikacji).

Uber zapewnia, że usługa będzie szybko rozszerzana na kolejne dzielnice Warszawy, ale na razie nie wspomina o innych miastach.

Aplikacja UberEATS dostępna jest za darmo w App Store.

300x300-oslo

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – “Dobre wieści z wszystkich frontów”.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Uber

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: