BeatsX w sprzedaży od 10 lutego; nowe kolory na horyzoncie

Tomek Czech   7 lutego 2017

Słuchawki BeatsX, których premiera była wielokrotnie opóźniana, ostatecznie pojawią się w sprzedaży w piątek, 10 lutego. Nie wiadomo jednak, czy już tego dnia będą też dostępne w Polsce.

berrolia

BeatsX to bezprzewodowe słuchawki douszne wyposażone w chip W1, który Apple zastosowało też w AirPods, Powerbeats 3, iSolo3. Bateria ma wystarczyć na 8 godzin słuchania muzyki, a zaledwie 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel powinno zapewnić 2 godziny grania.

W odróżnieniu od AirPodsów, BeatsX połączone są przewodem (nazwanym Flex-Form), a do zestawu dołączone są wkładki douszne w kilku rozmiarach, które mają zapewnić optymalne dopasowanie.

Słuchawki kosztują 679 zł. Na początku będą dostępne w kolorze czarnym i białym, ale niedługo pojawią się dwa nowe kolory – szary i niebieski.

AirPods – pierwsze wrażenia: dzień 1 | dzień 2

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – “Dobre wieści z wszystkich frontów”.

300x300-oslo

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Beats by Dre (Twitter)

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: