Apple udostępnia drugą publiczną betę iOS 10.3

Tomek Czech   7 lutego 2017

Apple udostępniło właśnie publiczną wersję drugiej bety iOS 10.3. Mogą ją zainstalować wszyscy użytkownicy iPhone’ów i iPadów, którzy dołączyli już albo dołączą do programu Apple Beta Software Program.

berrolia

Zarejestrowanie się w programie publicznych beta-testerów iOS zajmuje zaledwie kilka minut i jest całkowicie darmowe. Zobacz, jak to zrobić i jak zainstalować wersję beta.

Przed aktualizacją trzeba koniecznie zrobić kopie zapasową urządzenia – iOS w wersji 10.3 przynosi nowy system plików – APFS (dowiedz się więcej).

Listę wszystkich nowości w iOS 10.3 beta 1 znajdziesz tutaj. Udostępniona wczoraj beta 2 zawiera głównie drobne ulepszenia i poprawki błędów (ale też umożliwia korzystanie z funkcji WiFi Calling abonentom T-Mobile).

Przeczytaj też: iOS 10.2.1 nie rozwiązało problemu z baterią/wyłączającymi się iPhone’ami

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – “Dobre wieści z wszystkich frontów”.

300x300-oslo

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: