AirPodsy dostają pierwszą aktualizację oprogramowania

Tomek Czech   1 lutego 2017

Apple udostępniło dzisiaj pierwszą aktualizację oprogramowania sprzętowego dla AirPodsów. Dowiedzieliśmy się przy okazji, jak wygląda update softu słuchawek – aktualizacja odbywa się automatycznie, bez powiadamiania użytkownika, kiedy AirPodsy ładują się w etui znajdującym się blisko jednego z urządzeń, z którymi słuchawki są sparowane.

berrolia

Sprawdziłem – rzeczywiście, moje słuchawki posiadają już wersję 3.5.1. Poprzednia oznaczona była jako 3.3.1.

Szczegóły dotyczące AirPodswów, w tym wersję oprogramowania, sprawdzamy w Ustawienia -> Ogólne -> To urządzenie… -> AirPods (sekcja “AirPods” będzie się pojawiała tylko gdy słuchawki są w danym momencie połączone z iPhonem/iPadem).

Dzisiejsza aktualizacja nie przyniosła żadnych widocznych na pierwszy rzut oka zmian. Pojawiają się informacje, że poprawia ona jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Będę aktualizować ten wpis jeśli potwierdzę te doniesienia, znajdę inne zmiany lub pojawią się oficjalne informacje od Apple.

Sprawdź moje wrażenia z używania AirPodsów – po pierwszym i po drugim dniu.

300x300-oslo

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: