Jak projektują aplikacje m.in. w Google, SoundCloud, IBM i Uber? Dowiesz się na MCE!

Redakcja   28 kwietnia 2017

Dobre praktyki w projektowaniu aplikacji VR i AR. Dobrze zdefiniowany interfejs aplikacji tworzonej na system Android. 10 lat historii Apple oczami doświadczonego programisty iOS. To tylko wybrane tematy konferencji MCE – wydarzenia tworzonego przez projektantów i inżynierów dla projektantów i inżynierów aplikacji mobilnych, VR, AR, webowych i innych.

Czwarta edycja MCE odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 maja. Dla designerów organizator przewidział promocję ”Trust Me I’m a Designer”, dzięki której mogą kupić bilet 40% taniej, a dla naszych pozostałych Czytelników mamy 15% kod zniżkowy.

berrolia

MCE to konferencja stworzona dla projektantów oraz inżynierów, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat UX i UI, jak i sprawnego tworzenia skalowalnych systemów, na których oparte są aplikacje mobilne, webowe, VR czy AR.

Virtual Reality i Augmented Reality to nowość w formule MCE – podczas trzech ostatnich edycji organizatorzy skupiali się na aplikacjach webowych i mobilnych. Skąd zwrot w stronę najnowszych trendów IT oraz od kogo uczyć się tworzenia takich aplikacji?

  • Wirtualna rzeczywistość to teraźniejszość, a nie przyszłość IT. “Augmented Reality” zbliża się wielkimi krokami. Na MCE staramy się pokazywać zarówno teraźniejszość, jak i przyszłość – dlatego zaprosiliśmy najlepszych praktyków tych dziedzin, m.in. z Google, od których uczestnicy będą mogli wiele się nauczyć – tłumaczy Jarosław Potiuk, organizator wszystkich edycji MCE, Główny Inżynier Oprogramowania w Polidei.

Google, IBM, SoundCloud, Uber – praktycy z wiodących firm IT na scenie

W agendzie duży nacisk położono na tematy atrakcyjne z jednej strony dla projektantów i inżynierów aplikacji osobno, jak i na zagadnienia ułatwiające współpracę między całymi zespołami. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów, a także porozmawiać osobiście w luźnej atmosferze afterparty m.in. z:

  • Manuelem Clement, VR i UX Designerem Google, odpowiedzialnym m.in. za projekt Google X oraz wiele znanych Google Doodles
  • Siri Betts-Sonstegard, Design Researcher i Service Designer w IBM
  • Fernando Cejas, Software Engineer w SoundCloud
  • Ty Smith, Tech Lead w Uber, odpowiedzialny za aplikację Uber na system Android

Część merytoryczna MCE w tym roku jest wyjątkowo zachęcająca. Organizator zaprosił specjalistów z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm. Z aplikacji tworzonych przez prelegentów MCE korzystają miliony użytkowników dziennie.

Sprawdź, jaką wiedzą podzielą się z Tobą osobiście już w maju w Warszawie!

Dołącz do międzynarodowego spotkania pod hasłem Positive Tech!

Nadchodząca edycja konferencji odbywa się pod hasłem Positive Tech, rozumianym jako technologia tworzona dla ludzi, pomagająca rozwijać świat i wzbogacająca ludzkie doświadczenia. Organizatorzy podkreślają, że w rozwoju technologii nie chodzi o tworzenie jak największej liczby rozwiązań, a o tworzenie mądrzejszych i lepszych rozwiązań.

Idea ta zdaje się przemawiać do uczestników – do tej pory na MCE zarejestrowali się projektanci i programiści z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji, Włoch, Niemiec, Czech, Anglii, Słowacji i Węgier.

 MCE zapowiada się jako prawdziwie międzynarodowe spotkanie najlepszych i ambitnych projektantów i programistów aplikacji. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które ułatwią Wam nawiązywanie nowych znajomości i networking.

40% zniżki dla designerów!  

Dla designerów przygotowano osobną promocję, umożliwiającą zakup biletu o 40% taniej – szczegóły znajdziecie tutaj.

Zniżka dla Czytelników!

Jeśli chcesz znaleźć się w gronie najbardziej utalentowanych designerów i inżynierów aplikacji z niemal całego świata, zobacz relację z tamtego roku i dołącz do MCE! Rejestracja jest otwarta i dostępna tutaj. Na hasło “thinkapple_15” otrzymacie 15% rabat.

Think Apple jest patronem medialnym konferencji.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mac od ręki i w super cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: