Pierwsze etui do iPhone’a 8?

Tomek Czech   28 kwietnia 2017

Nie ma jeszcze iPhone’a 8, ale jest już pierwsze etui do niego. KK Sneak Leaks udostępnił dzisiaj na Twitterze zdjęcie, które rzekomo przedstawia case dla nowego iPhone’a, który pojawi się w sprzedaży pod koniec roku.

berrolia

Etui nie ma wycięcia na Touch ID, co sugerowałoby, że Apple zdoła umieścić czytnik linii papilarnych w ekranie. Z kolei kształt wycięcia na kamerę zdaje się potwierdzać ostatnie doniesienia, że obiektyw będą rozmieszczone pionowo.

Etui sugeruje też, że przycisk włącz/wyłącz (power) będzie dłuższy, niż obecnie. Wydaje się też, że nie ma wycięcia na przełącznik wyciszania dźwięków – plotki o jego usunięciu pojawiały się już przed premierą iPhone’a 7.

Trudno jednoznacznie ocenić rozmiar case’u, ale wydaje się, że iPhone 8 rzeczywiście byłby raczej rozmiaru obecnego modelu 4,7-calowego, niż 5,5-calowego Plusa.

W przeszłości producenci akcesoriów, zwłaszcza etui, często okazywali się sprawdzonym źródłem informacji o nowych iPhone’ach (i innych produktach Apple), ale oczywiście nie możemy mieć pewności, że widoczny u góry case nie został po prostu zaprojektowany na podstawie plotek o iPhonie 8.

W marcu w sieci pojawiły się zdjęcia pierwszych szkieł ochronnych do iPhone’a 8, z mocno wygiętymi brzegami.

Więcej o iPhonie 8/X/Edition:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: KK Sneak Leaks

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: