Jak mogłyby wyglądać aplikacje i zdjęcia na 5,8-calowym ekranie edge-to-edge iPhone’a 8

Tomek Czech   11 maja 2017

W związku z nowym dizajnem iPhone’a 8, a zwłaszcza jego wyświetlacza – prawdopodobnie zostaną zmienione proporcje i dodany “obszar funkcyjny” – dużej zmianie może ulec interfejs iOS. Więcej dowiemy się już za niecały miesiąc, 5 czerwca, kiedy Apple zaprezentuje iOS 11 podczas sesji otwierającej WWDC 2017. Nie czekając ani na nowy iOS, ani na nowego iPhoen’a, youtuber z kanału DailyTekk stworzył wizualizacje pokazujące, jak mogłyby wyglądać zdjęcia i niektóre aplikacje na ekranie iPhone’a 8.

berrolia

Nie ma tu podziału na “ekran właściwy” i “obszar funkcyjny” – obraz zwyczajnie wypełnia calutki 5,8-calowy wyświetlacz, który otoczony jest cienkimi, ledwo widocznymi ramkami.

Youtuber przygotował też porównanie Galaxy S8 z nadchodzącym iPhonem 8 – jeśli potwierdzą się plotki na temat najnowszego flagowca Apple, zestawienie dwóch topowych smartfonów na rynku będzie wyglądać tak:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: DailyTekk

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: