Apple oficjalnie zaprasza na WWDC 2017 – prezentacja iOS 11 i pozostałych systemów już 5 czerwca

Tomek Czech   10 maja 2017

Apple już wcześniej ogłosiło, że WWDC 2017 odbędzie się w dniach 5-9 czerwca, a wczoraj rozesłało do prasy zaproszenia, oficjalnie potwierdzając, że sesja otwierająca konferencję odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca. Start o godzinie 10:00 czasu lokalnego, czyli o 19:00 czasu polskiego.

berrolia

Jak co roku, Apple powinno zaprezentować wtedy najnowsze wersje wszystkich swoich systemów operacyjnych. Już za niecały miesiąc powinniśmy więc wiedzieć wszystko na temat iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4 i tvOS 11.

W ostatnich latach Apple nie prezentowało na WWDC nowego sprzętu, ale w tym roku pojawiły się doniesienia, że firma może pokazać światu inteligentnego asystenta domowego, na wzór Amazon Echo/Echo Show.

Ciągle czekamy też na nowe iPady Pro 10,5″ i 12,9″, których premiery spodziewana była (i dalej jest) “wiosną” oraz na nowy model MacBooka 12″, którego kolejne wersje w ostatnich latach debiutowały również na wiosnę.

Pojawiły się też plotki, że na WWDC 2017 Apple zaprezentuje iPhone’a 8, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

W konferencji ma wziąć udział około 5 tys. programistów oraz tysiąc inżynierów z Apple. Wszystkie sesje będą transmitowane online (na stronie Apple oraz przez aplikację WWDC).

ThinkApple będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia z sesji otwierającej konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby niczego nie przegapić.

Może Cię zainteresować:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: