Analityk: może się spełnić czarny scenariusz jeśli chodzi o premierę iPhone’a 8

Tomek Czech   10 maja 2017

Kolejny dzień, kolejne informacje na temat daty premiery iPhone’a 8. Jeszcze w poniedziałek słyszeliśmy, że ma on pojawić się w sprzedaży w październiku, a dzisiaj wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że do tego czasu może nie ruszyć nawet produkcja nowego flagowca od Apple.

berrolia

Według Kuo, możliwe jest, że sprawdzi się czarny scenariusz dotyczący startu masowej produkcji iPhone’a 8 i zamiast tradycyjnie w sierpniu-wrześniu, rozpocznie się ona co najmniej dwa miesiące później. Oznaczałoby to, że telefon najwcześniej byłby dostępny w listopadzie, a jeśli – jak w ubiegłych latach – jego dostępność byłaby na początku mocno ograniczona, byłoby go w ogóle trudno kupić jeszcze w tym roku.

Analityk ciągle wierzy jednak, że iPhone 8 zostanie zaprezentowany we wrześniu, razem z pozostałymi dwoma nowymi modelami – 7s i 7s Plus.

Kuo nie wyklucza też, że Apple zdecyduje się jednak na usunięcie Touch ID z nowego flagowca. Takie informacje słyszeliśmy już kilka razy – analitycy J.P. Morgan twierdzili na przykład, że Touch ID zostanie całkowicie zastąpiony przez skaner tęczówki oraz system rozpoznawania twarzy.

Więcej o iPhonie 8/X/Edition:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: