Raport: iPhone 8 w sprzedaży od października

Marek Twejn   8 maja 2017


Wiele razy słyszeliśmy, że premiera iPhone’a 8 zostanie opóźniona do listopada lub nawet do początku 2018 r., ale Economic Daily News pisze dzisiaj, że opóźnienie będzie minimalne – nowe iPhone’y zostaną tradycyjnie zaprezentowane we wrześniu i pojawią się w sprzedaży już w październiku. W ostatnich latach nowe modele były dostępne w połowie lub pod koniec września.

berrolia

Economic Daily News opiera swój raport na informacjach od azjatyckich partnerów Apple. Wynika z nich, że masowa produkcja kluczowych części do nowych iPhone’ów zacznie się zgodnie z planem – w lipcu/sierpniu lub nawet w czerwcu. 

Według EDN, dwóch producentów nowej płyty głównej SLP do iPhone’a 8 – Zhen Ding Technology i Kinsus Interconnect Technology – miało duże problemy z masową produkcją płyty, ale zostały one przezwyciężone i produkcja ruszy zgodnie z planem. 

TSMC ma rozpocząć produkcję chipów A11 Fusion już 10 czerwca i zacząć dostarczać gotowy produkt w dużych ilościach w drugiej połowie lipca. 

W swoim raporcie EDN piesze o “nowych iPhone’ach”, bez rozróżnienia na konkretne modele, ale bardzo prawdopodobne jest, że iPhone’y 7s i 7s Plus pojawią się w sprzedaży wcześniej niż iPhone 8, być może już we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8/X/Edition:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Economic Daily News, za Digitimes 

PROMOCJA: Magnetyczny powerbank Anker z MagSafe do iPhone’ów 12/13

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: