Rendery iPhone’a 8 rzekomo oparte na oficjalnych wizualizacjach CAD (+ wideo 360°)

by Tomek Czech on 9 maja 2017

To mogą być jedne z najbardziej wiarygodnych doniesień na temat iPhone’a 8: we współpracy ze Stevem Hemmerstofferem (@OnLeaks), który w przeszłości wiele razy udostępniał wiarygodne informacje na temat nowych iPhone’ów jeszcze przed ich premierą, serwis MySmartPrice przygotował rendery pokazujące, jak będzie wyglądał iPhone 8

berrolia

Według Hemmerstoffera, rendery są oparte na wizualizacjach CAD, które wyciekły z jednej z fabryk. Podkreśla on jednak, że Apple testuje wiele prototypów iPhone’a 8, więc nie możemy mieć pewności, czy wizualizacje przedstawiają tą wersję, która ostatecznie trafi do produkcji.

Jeśli jednak jest to ostateczna wersja, to nowy flagowiec od Apple będzie miał ekran pokrywający niemal cały przedni panel (ramki będą minimalne) i rozmiar 143,5 x 70,9 x 7,7mm (8,9 mm doliczając wystającą kamerę), czyli byłby tylko nieznacznie dłuższy, szerszy i grubszy niż iPhone 7 (ale za to będzie miał od niego dużo większy wyświetlacz: ∼5,8″ vs. 4,7″).

Hemmerstoffer twierdzi, że Touch ID będzie albo wbudowany w ekran, albo umieszczony w logo Apple z tyłu obudowy.

Możliwe, że rendery są oparte na rysunkach schematycznych, które Hemmerstoffer udostępnił w zeszłym tygodniu.

Więcej renderów i wideo:

Więcej o iPhonie 8/X/Edition:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: