Nike prezentuje cztery nowe paski do Apple Watcha inspirowane butami VaporMax “Day to Night”

Tomek Czech   22 maja 2017

Nike zaprezentowało właśnie serię czterech nowych pasków do Apple Watcha, których kolory inspirowane są butami biegowymi Nike Air VaporMax Flyknit z kolekcji “Day to Night”. Kolor dwóch pasków to odcienie niebieskiego (College Navy i Blue Orbit), a dwóch pozostałych – odcienie fioletu (Light Violet i Violet Dust).

berrolia

Jak pozostałe paski z kolekcji Nike+, nowe paski wykonane są z lekkiego fluoroelastomeru i są przewiewne dzięki wytłoczonym otworom.

Paski będą dostępne od 1 czerwca na nike.com i w niektórych stacjonarnych sklepach Nike. W pierwszych dniach czerwca pojawią się też w Apple Online Store, u autoryzowanych dystrybutorów Apple i w innych sklepach. Cena – 49 dolarów.

Buty Nike Air VaporMax Flyknit z kolekcji “Day to Night” będą dostępne również od 1 czerwca w cenie 199 dol.

W kwietniu Nike (we współpracy z Apple) wprowadziło do sprzedaży Apple Watch NikeLab, czyli nową wersję zegarka z serii Nike+. W tym miesiącu firma zaprezentowała z kolei nową serię etui do iPhone’a 7 nawiązującą dizajnem do wyglądu swoich najpopularniejszych modeli tenisówek – Roshe i Air Force 1.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Nike

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: