Etui do iPhone’a 8, 7s i 7s Plus na nowych zdjęciach

Tomek Czech   22 maja 2017

Benjamin Geskin opublikował dzisiaj na Twitterze zdjęcie trzech etui, które mają być case’ami do wszystkich tegorocznych modeli iPhone’ow – 7s, 7s Plus i 8 (X/Edition). Według Geskina, zrobił je jeden z producentów akcesoriów na podstawie informacji uzyskanych z fabryki Foxconnu.

berrolia

Wielkość etui potwierdzałaby wcześniejsze doniesienia, że iPhone 8 będzie nieznacznie większy od obecnego modelu 4,7-calowego (może być też od niego nieznacznie grubszy) i będzie miał dwie tylne kamery rozmieszczone pionowo.

Z kilku ostatnich przecieków wynikało, że nowy flagowiec Apple będzie posiadał dłuższy przycisk power (wł./wył.), w który mógłby nawet zostać wbudowany Touch ID, ale w widocznym na zdjęciu etui jest miejsce na przycisk o standardowej wielkości.

Według Geskina, jest to błąd – na potwierdzenie pokazuje kolejne zdjęcia odlewów nowych iPhone’ów: przycisk power w iPhonie 8 (w środku) jest wyraźnie dłużysz niż w modelach 7s i 7s Plus.

iPhone 7s i 7s Plus mają mieć rozmiary obecnych modeli 4,7- i 5,5-calowych.

Premiera trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus i 8/X/Edition – spodziewana jest we wrześniu. Topowy model z wyświetlaczem OLED może jednak trafić do sprzedaży dużo później.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Benjamin Geskin

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: