10 powodów, dla których warto zmienić Androida na iPhone’a (według Apple)

Tomek Czech   23 maja 2017

“Życie z iPhonem jest łatwiejsze” – przekonuje Apple na swojej zaktualizowanej stronie, na której wymienia najważniejsze powody, dla których warto przesiąść się z telefonu z innym systemem (czytaj: Androidem) na iPhone’a z iOS.

Oto one:

berrolia

1. iPhone jest szybszy*

iPhone działa na najbardziej wydajnym mobilnym procesorze na świecie, który w dodatku jest zaprojektowany przez Apple, dzięki czemu hardware jest idealnie zoptymalizowany z iOS. Wydajny chip zapewnia też dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

2. iPhone jest bezpieczniejszy

Ochrona prywatności jest jednym z priorytetów Apple. Najważniejsze dane przechowywane na iPhonie są szyfrowane i chronione hasłem. Firma nie sprzedaje nikomu naszych danych. Częste aktualizacje iOS pozwalają zabezpieczyć telefon przed nowymi zagrożeniami.

3. iPhone ma świetną kamerę

iPhone jest najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie. Technologia użyta do stworzenia kamery i obsługującego ją oprogramowania nie ma sobie równych, dzięki czemu iPhonem można robić świetne zdjęcia i wideo, np. w trybie portretowy, Slo-Mo czy Time-Lapse. Funkcja Wspomnienia automatycznie stworzy ciekawy filmik z naszych najlepszych zdjęć.

4. iPhone jest prosty w obsłudze

Łatwość obsługi cechuje każdy sprzęt Apple. iOS jest tworzony tak, żeby być jednocześnie prostym w obsłudze i intuicyjnym. Prostym gestem palca możesz zrobić na telefonie niemalże wszystko. A aplikacja Porady pozwoli Ci poznać system jeszcze lepiej.

5. Tylko na iPhonie jest dostępna aplikacja Wiadomości 

Aplikacja Wiadomości jest prosta, ale jednocześnie posiada bardzo dużo możliwości. Pozwala nie tylko wysłać wiadomości, ale też zamówić taxi, zarezerwować stoli w restauracji czy strzelać laserami. Wszystkie rozmowy są szyfrowane, co skutecznie chroni naszą prywatność.

Przeczytaj też: iPhone 9 (2018) w rozmiarze 5,28″ i 6,46 – raport

6. Zawsze możesz uzyskać pomoc od osoby – nie bota

Wielokrotnie nagradzany zespół wsparcia Apple jest zawsze gotowy do pomocy. Wystarczy zadzwonić, uruchomić czat online lub udać się do Apple Store. Pomoc można uzyskać również na Twitterze od @AppleSupport.

7. Zmiany łatwo dokonasz w Apple Store

Dobrze wyszkoleni i uprzejmi pracownicy sklepów Apple są w każdej chwili gotowi pomóc Ci w przesiadce na iPhone’a. Pomogą Ci aktywować nowy telefon i przenieść na niego wszystkie Twoje dane.

8. Apple dba o środowisko

Kiedy wysyłasz wiadomość iMessage, rozmawiasz przez FaceTime czy zadajesz pytanie Siri – wszystkie te zadania są wykonywane na serwerach Apple w 100% zasilanych zieloną energią. Kiedy przesiądziesz się na iPhone’a, Apple zajmie się recyklingiem Twojego starego telefonu.

9. Bo zmiana jest bardzo prosta

Wystarczy pobrać aplikację Move to iOS z Google Play Store, która bezpiecznie przeniesie całą zawartość telefonu z Androidem na iPhone’a. Czasem można nawet otrzymać zniżkę na iPhone’a, jeśli oddamy swój stary telefon.

10. Bo na 97% będziesz z tej zmiany zadowolony/a

Według badań, aż 97% użytkowników iPhone’a jest zadowolonych ze swojego telefonu.

Przeczytaj też: Pół roku z iPhonem, czyli dlaczego nie wrócę do Androida

Apple udostępniło tez wczoraj nową serię reklam pokazujących, jak szybka, łatwa i przyjemna jest przesiadka z Androida na iPhoen’a – zobacz reklamy.

300x300-oslo

* wszystkie podane argumenty są autorstwa Apple, nie autora tego wpisu.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: