Raport: iPhone 9 (2018) w rozmiarze 5,28″ i 6,46″

Tomek Czech   23 maja 2017

Macie dość plotek o iPhonie 8? To mam dla Was dobrą wiadomość – możecie od nich odpocząć czytając… pierwszą plotkę na temat iPhone’a 9. Koreański serwis The Investor podaje dzisiaj (za The Bell), że Apple podpisało z Samsungiem umowę na dostarczenie paneli OLED do przyszłorocznych iPhone’ów. W umowie wymieniona jest wielkość paneli – nowe telefony mają być dostępne w dwóch rozmiarach: 5,28-cala i 6,46-cala.

berrolia

W tym roku tylko jeden z trzech nowych iPhone’ów – iPhone 8 (X/Edition/Pro) ma być wyposażony w ekran OLED o przekątnej 5,8-cala. Pozostałe dwa modele – 7s i 7s Plus, mają dalej posiadać ekran LCD.

Według The Investor, Samsung rozważa budowę nowego kompleksu, w którym produkowane byłyby panele OLED wyłącznie do iPhone’a.

Nie znamy jeszcze nazw tegorocznych iPhone’ów, więc określanie przyszłorocznego modelu mianem “iPhone 9” to na razie oczywiście czysta spekulacja.

Przeczytaj też: Za iPhone’a 8 zapłacimy „tylko” 870 dolarów?

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: The Investor, za MacRumors
Grafika: iDropNews

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: