KONKURS: wygraj skórki DoNiceSky z limitowanej edycji retro na iPhone’a lub MacBooka

Tomek Czech   16 czerwca 2017

Pamiętacie iPhone’a 7 Plus w stylizacji nawiązującej do klasycznych Macintoshy z lat 80.? Jest piękny, ale problem w tym, że kosztuje… ponad 7 tys. złotych. Tymczasem Twój iPhone lub MacBook może zyskać niemal dokładnie taki sam wspaniały wygląd retro znacznie, znacznie taniej, dzięki skórkom od DoNiceSky. Lub zupełnie za darmo, jeśli zwyciężysz w naszym konkursie.

berrolia

DoNiceSky to producent najwyższej jakości graficznych i strukturalnych skórek (na telefony, iPady, laptopy czy PS4), etui do smartfonów i laminowanych naklejek. Ich oferta jest tak bogata, że w jednym poście trudno byłoby przedstawić wszystkie najciekawsze wzory, więc najlepiej po prostu obejrzeć je na ich stronie.

Naszą uwagę zwróciły skórki z limitowanej edycji retro, dostępne zarówno na iPhone’a (wszystkie modele od iPhone’a 4), iPada (Air 1/2, Pro 9,7 i 12,9, mini 2/3/4), jak i na MacBooka (12-calowego, Air 11 i 13, Pro Retina 13 i 15 z 2015 r. oraz najnowsze modele z Touch Barem z 2016 r.).

W przypadku iPhone’a mamy do wyboru skórki pokrywające tylko tył urządzenia, wersję zakrywającą tył i przód (dwie osobne części) oraz najbardziej spektakularną full body – jednoczęściową skórka oklejającą całą obudowę.

Retro Skin dla MacBooka…

… i iPada.

Jest też seria Classic, która nawiązuje do wyglądu pierwszego iPhone’a.

Skórki są ultarcienkie (mniej niż 0,3 mm grubości), nadają urządzeniu unikatowy wygląd i jednocześnie dobrze chronią je przed zarysowaniem. Można je też bez problemu usunąć. DoNiceSky obiecuje, że skórki są idealnie dopasowane do wybranych modeli (precyzja dochodzi do 0,1 mm).

Skórki na iPhone’a kosztują 49 zł, na iPada 79 zł, a na MacBooka 99 zł.

KONKURS

Dzięki uprzejmości DoNiceSky, mamy do rozdania trzy dowolne skórki na iPhone’a i dwie na MacBooka. Mogą to być wzory retro, classic lub każdy inny z bogatej kolekcji DoNiceSky.

Jedną skórkę na iPhone’a i jedną na MacBooka oddamy w ręce osób, które skomentują ten post na naszym Facebooku.

Również jedną skórkę na iPhone’a i jedną na MacBooka rozlosujemy wśród osób, które podadzą dalej tego tweeta.

Wśród komentujących pod tym postem tutaj na stronie rozlosujemy jedną skórkę na iPhone’a.

Konkurs trwa do czwartku, 22 czerwca. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

Powodzenia!

Aktualizacja: ogłosiliśmy wyniki na Facebooku i Twitterze.

Spośród komentarzy na stronie wylosowaliśmy: Martin Garczynsky.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Niedługo kolejne!

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: