VIP-owski pakiet AppleCare za darmo do wybranego Maca, czyli Back to School Plus w iDream

Tomek Czech   31 sierpnia 2017

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z korzyści, jakie daje AppleCare. To błąd, bo dzięki AppleCare stajemy się niejako klientami VIP – zyskujemy bezpośredni dostęp do ekspertów Apple (możemy do nich zadzwonić kiedy tylko potrzebujemy pomocy w kwestii sprzętu lub oprogramowania), mamy też dostęp do kompleksowego serwisu Apple, gwarantującego błyskawiczną, darmową naprawę lub wymianę sprzętu. I to wszystko nawet przez trzy lata! Na całym świecie!

Taki pakiet VIP ma jednak swoją cenę – AppleCare dla Maca kosztuje nawet 1500 zł. Dlatego zdecydowanie warta polecenia jest promocja Back to School Plus, którą zaoferował właśnie iDream, jeden z największych polskich resellerów – do wybranego przez nas Maca otrzymamy AppleCare za darmo.

berrolia

Apple Care to następujące korzyści:

  • fachowe wsparcie techniczne: bezpośredni, telefoniczny dostęp do ekspertów Apple, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące problemu sprzętowego (większość problemów rozwiązywana jest w trakcie jednej rozmowy telefonicznej);
  • wsparcie dotyczące oprogramowania: do specjalistów Apple możemy zwrócić się też bezpośrednio z pytaniami dotyczącymi korzystania z systemu macOS, iCloud, aplikacji Apple takich jak Zdjęcia, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote czy konfiguracji sieci AirPort;
  • dodatkowe opcje ochrony serwisowej: bezpłatny serwis i błyskawiczne naprawy wykonywane przez autoryzowanych serwisantów. Dotyczy to nie tylko samego komputera (np. pamięci, ekranu, klawiatury, itd.), ale też dołączonych do niego akcesoriów (np. zasilacz) czy całej rodziny AirPort.

Jeśli mamy jakikolwiek problem ze sprzętem (lub oprogramowaniem), możemy wybrać najbardziej wygodną dla nas formę skorzystania z pomocy technicznej – zanieść komputer do autoryzowanego serwisu, wysłać go do Apple (odeślą na własny koszt), czy nawet umówić się na autoryzowaną naprawę w naszym domu/biurze.

Oczywiście możemy też zadzwonić do eksperta i spróbować rozwiązać problem samemu, kierując się jego radami. Apple może nam nawet wysłać narzędzia potrzebne do samodzielnej naprawy produktu.

AppleCare dla Maca uprawnia do korzystania z serwisów na całym świecie, więc mamy zapewnianą ochronę naszego sprzętu, jeśli wyjedziemy na wakacje lub na studia czy do pracy za granicę.

Bez AppleCare większość produktów firmy Apple jest objęta 90-dniowym bezpłatnym wsparciem telefonicznym oraz roczną ograniczoną gwarancją.

Zobacz wszystkie modele Maców z darmowym AppleCare w promocji Back to School Plus.

Back to School – zniżka na Maki i iPady

Gdyby ktoś jednak nie chciał zdecydować się na AppleCare, może skorzystać z innej promocji w ramach Back to School – iDream oferuje też zniżkę do 11% na Maki i do 6% na iPady.

Dostępne są niemal wszystkie modele MacBooków (Pro/Air/12″), iMaców, Maców mini i Pro, a także iPadów (Pro/mini/9,7″).

Jak w przypadku każdej akcji Back to School, promocja przeznaczona jest dla uczniów, studentów i wszystkich pracowników sektora edukacji.

Sprawdź szczegóły oferty na stronach iDream.

 

***

Akcja partnerska – materiał przygotowany we współpracy z iDream. 

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: