Wszystkie iPhone’y w Play bez simlocka

Tomek Czech   4 października 2017

Play potwierdził dzisiaj, że od “pewnego czasu” wszystkie iPhone’y sprzedawane przez operatora nie posiadają blokady simlock. Wcześniej simlocka można było ściągnąć za darmo, samemu lub przez infolinię, ale był to dodatkowy krok, który musiał wykonać użytkownik i – jak twierdzi Marcin Gruszka, rzecznik Play – niektórych zniechęcało to do zakupu.

berrolia

Simlocków nie posiadają już więc iPhone’y 8/Plus, których sprzedaż ruszyła w Play’u (i u innych operatorów) w ubiegłym tygodniu.

W Play’u iPhone’a 8 można kupić już od złotówki. Oczywiście trzeba wtedy płacić przez 24 miesiące bardzo wysoką opłatę miesięczną: np. w przypadku iPhone’a 8 64 GB – 230 zł, a wersji 256 GB – 250 zł.

Generalnie, im więcej zapłacimy na początku, tym rata (abonament) będzie mniejsza i niższa będzie wtedy też cena całkowita.

Wariantów jest bardzo dużo, wszystkie sprawdzicie w szczegółowym cenniku.

iPhone 8 – recenzja


Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Tydzień z iPhonem 8 Plus

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

“Good Promo” w ThinkStore – mnóstwo świetnych akcesoriów tańszych nawet o 50%!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: