PROMOCJA – programy do fakturowania, prowadzenia firmy (gotowe na JPK!) i wiele innych 30% taniej

Tomek Czech   24 października 2017

BinSoft, ceniony twórca oprogramowania na Maca i Windowsa, przygotował dla Czytelników ThinkApple rewelacyjną promocję – z hasłem “thinkapple” wszystkie programy kupicie 30% taniej!

berrolia

Flagowcem BinSoftu jest mpFirma – nowoczesny, kompleksowy, cross-platformowy program do zarządzania firmą, który na polskim rynku właściwie nie ma konkurencji.

Osoby szukające świetnego programu do fakturowania na Macu lub Windowsie koniecznie powinny sprawdzić mpFakturę.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się oferowany w modelu freemium program abcFaktury – darmowa wersja umożliwia wystawienie 10 faktur miesięcznie. Firmy, które potrzebują wystawiać więcej dokumentów, mogą dokupić wersję professional za 49 zł/rok.

Programy BinSoftu pozwalają na wygenerowanie JPK (Jednolity Plik Kontrolny), co od 1 stycznia 2018 r. będzie obowiązkowe dla wszystkich przedsiębiorców!

W portfolio BinSoftu znajdziecie również programy do obsługi sklepu internetowego (bsxShop), sekretariatu (mpSekretariat) czy gabinetu lekarskiego (mpGabinet) oraz wiele, wiele innych.

Żeby skorzystać ze zniżki 30%, wpisz kod “thinkapple” w polu “Kod rabatowy” przy odprawie w sklepie BinSoftu.

Zhakował komputer nauczycielki, kupił MacBooka i rozkręcił duży biznes – poznajcie firmę BinSoft, twórcę programów na Maca dla profesjonalistów.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: