Apple: iPhone X będzie dostępny w sklepach bez rezerwacji w dniu premiery 3 listopada

Tomek Czech   24 października 2017

Apple przypomniało dzisiaj w oficjalnym komunikacie, że przedsprzedaż iPhone’a X rusza w ten piątek, 27 października, o godzinie 12:01 czasu PDT, czyli o 9:01 czasu polskiego, i że telefon będzie dostępny od 3 listopada w 55 krajach (również w Polsce).

Jednocześnie firma zdradziła, że jej nowego flagowca będzie można kupić bez rezerwacji w sklepach Apple Store w dniu oficjalnej premiery. Apple zachęca jednak do pojawiania się w sklepie jak najwcześniej (sklepy otwierają się o 8:00), z czego wynika, że ilość sztuk będzie bardzo ograniczona.

berrolia

W Polsce nie ma niestety ani jednego Apple Store. Możemy się spodziewać, że iPhone X będzie dostępny u autoryzowanych sprzedawców i operatorów komórkowych już w dniu premiery, ale na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów, np. na temat dostępności. Udało nam się tylko dowiedzieć, że sieci komórkowe (przynajmniej niektóre) otrzymają zaskakująco dużą ilość sztuk “iksa”, więc z dostępnością może nie być tak źle, jak się wszyscy spodziewali.

Do tej pory tylko Orange oficjalnie poinformowało, że już 27 października przedsprzedaż iPhone’a X ruszy również u nich. Play zdradził na razie tylko tyle, że najnowszego iPhone’a zaoferują klientom „w listopadzie”. Przedsprzedaż ruszy „nieco wcześniej”. Niestety nie padły żadne konkretne daty. T-Mobile zapowiedziało, że również będą prowadzić przedsprzedaż.

Preordery na polskiej stronie Apple ruszą 27 października o godzinie 9:01 (polskiego czasu).

Dlaczego kupię iPhone’a X?

Więcej o iPhonie X: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: