Uwaga: zmiana godziny rozpoczęcia przedsprzedaży iPhone’a X w Polsce

Tomek Czech   3 października 2017

Kilkanaście dni temu na oficjalnej polskiej stronie Apple pojawiła się informacja, że przedsprzedaż iPhone’a X w Polsce rozpocznie się 27 października o godzinie 8:01. Teraz na stronie widnieje inna godzina – 9:01.

Preordery na nowe produkty Apple zazwyczaj ruszają o godzinie 9:01 czasu polskiego, dlatego najprawdopodobniej poprzednia informacja, dotycząca godziny 8:01, była pomyłką.

Aktualnie strona, na której 27 października będzie można zamówić iPhone’a X wygląda tak:

Godzina rozpoczęcia przedsprzedaży będzie szczególnie ważna w przypadku iPhone’a X – dostępność nowego flagowca Apple ma być bardzo ograniczona. Jeśli nie uda się zamówić telefonu w pierwszych minutach, być może nawet sekundach, trzeba będzie na niego długo czekać. Według wielu raportów, Apple ma duże problemy z masową produkcją iPhone’a X i telefon może być trudno dostępny aż do początków przyszłego roku.

Dlaczego kupię iPhone’a X?

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Tydzień z iPhonem 8 Plus

Więcej o iPhonie X:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: