SUPERPROMOCJA: uchwyty samochodowe Berrolia 50 zł taniej z kodem “thinkapple”

Tomek Czech   3 października 2017

Berrolia to jeden z najbardziej eleganckich i funkcjonalnych uchwytów samochodowych klasy premium do iPhone’a. Każdy uchwyt jest wykonany ręcznie przez doświadczonego rzemieślnika z wysokiej jakości włoskiej skóry i stali nierdzewnej. Zamówienia są realizowane indywidualnie – uchwyt, który zamówisz, zostanie wykonany specjalnie dla Ciebie.

We współpracy z Berrolią przygotowaliśmy dla Was superpromocję – 50 zł zniżki na każdy uchwyt z kodem “thinkapple”. W sklepie na oficjalnej stronie Berrolii znajdziecie uchwyty zarówno do iPhone’a 5/5s/SE, 4,7-calowych iPhone’ów 6/6s/7/8 oraz modeli Plus. W wielu różnych kolorach i rodzajach wykończenia.

berrolia

Kod “thinkapple” należy wpisać przy odprawie. Obniży on cenę wybranego uchwytu o 50 zł.

Promocja trwa do 8 października. Promocja przedłużona do połowy października!

Wszystkie uchwyty możesz zobaczyć i zamówić tutaj.

A tutaj znajdziesz naszą recenzję Berroli.

Za Berrolią stoi niezwykle ciekawa historia – uchwyt powstał w Polsce, jest wytwarzany ręcznie w Łodzi. Przeczytaj nasz wywiad z Michałem Mackiewiczem, założycielem firmy.

 

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: