iPhone X w Orange już w dniu premiery. Przedsprzedaż rusza 27 października

by Tomek Czech on 19 października 2017

iPhone X ma być bardzo trudno dostępny, więc im więcej potencjalnych źródeł zdobycia go, tym lepiej. Do tej pory nie było jasne, czy nowego flagowca z Cupertino zaoferują już w dniu premiery również operatorzy komórkowi. Właśnie okazało się, że przynajmniej jeden tak właśnie zrobi.

berrolia

Rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabczyński, ogłosił właśnie na Twitterze, że przedsprzedaż iPhone’a X w pomarańczowej sieci ruszy 27 października.

Damy znać, jeśli uda nam się uzyskać więcej szczegółów, zwłaszcza cennik.

Na razie nie wiadomo, czy śladami Orange pójdą dwaj pozostali polscy operatorzy, którzy oficjalnie współpracują z Apple – Play i T-Mobile.

Polska i światowa premiera iPhone’a X odbędzie się 3 listopada. Przedsprzedaż na polskiej stronie Apple rusza 27 października o godzinie 9:01 (polskiego czasu).

Dlaczego kupię iPhone’a X?

Więcej o iPhonie X: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: