iPhone X już niedługo w Play

Tomek Czech   20 października 2017

Play najwyraźniej nie ma jeszcze dogranych wszystkich szczegółów dotyczących sprzedaży iPhone’a X, ale skoro wczoraj rozpoczęcie przedsprzedaży ogłosiło Orange, to fioletowy operator pośpieszył poinformować, że w jego ofercie również znajdziemy nowego flagowca z Cupertino.

berrolia

Play zdradził na razie, że iPhone’a X zaoferują klientom “w listopadzie”. Przedsprzedaż ruszy “nieco wcześniej”. Niestety nie padły żadne konkretne daty.

Na specjalnie przygotowanej stronie możemy zostawić swój numer telefonu, żeby otrzymać powiadomienie, “jak tylko iPhone X będzie dostępny” (niestety tym samym wyrażamy zgodę na prowadzenie przez Play “działań marketingowych” na przekazany im numer telefonu).

Wczoraj Orange podało, że przedsprzedaż iPhone’a X rozpocznie się u nich 27 października, czyli w dniu jego światowej (i polskiej) premiery.

Przedsprzedaż na polskiej stronie Apple rusza 27 października o godzinie 9:01 (polskiego czasu).

Więcej o iPhonie X: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Black Friday: Netatmo z HomeKit taniej o 25%

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: