Pierwsza recenzja iPhone’a X: “Game changer!”

by Tomek Czech on 25 października 2017

Pierwsze “oficjalne” recenzje iPhone’a X powinny zostać opublikowane pod koniec tego tygodnia, ale w sieci pojawiła się już pseudorecenzja w formie serii tweetów. Jej autorem jest Ryan Jones, były pracownik Apple, który najwyraźniej miał okazję przetestować już nowego flagowca z Cupertino.

berrolia

Mimo, że przed testami nie był przekonany do iPhone’a X, to po spędzeniu z nim kilu dni jest nowym telefonem absolutnie oczarowany.

Jest zachwycony wyświetlaczem, który “wydaje się gigantyczny, a mieści się w dłoni”. Twierdzi, że ramki wydają się w ogóle niewidoczne, a wycięcie w górnej części wyświetlacza zupełnie nie przeszkadza.

Pozytywnie ocenia też Face ID (“działa poprawnie, również w nocy”) i gesty zastępujące przycisk Home, m.in. gesty przechodzenia do ekranu głównego czy multitaskingu. Jest też zachwycony srebrną ramą ze stali nierdzewnej w modelu srebrnym.

Według Jonesa, iPhone X “zmienia reguły gry”. W jego ocenie “Samsung został dwa lata z tyłu”.

Premiera iPhone’a X odbędzie się 3 listopada. Przedsprzedaż rusza już w ten piątek, 27 października, o godzinie 9:01.

Więcej o iPhonie X: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Ryan Jones

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: