“Te prezenty przemówią do wyobraźni” – Apple publikuje świąteczny poradnik prezentowy

by Kuba on 16 listopada 2017

Jak co roku, Apple stworzyło właśnie specjalną stronę w swoim internetowym sklepie, na której przedstawia swoje propozycje na świąteczne prezenty dla fanów sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Firma z Cupertino poleca oczywiście przede wszystkim najnowsze produkty – iPhone’a X, Apple Watch Series 3, iPada Pro i MacBooka Pro z 2017 czy Apple TV 4K.

Do każdego sprzętu Apple rekomenduje również akcesoria, np. słuchawki AirPods, silikonowe lub skórzane etui do iPhone’a, własnej produkcji paski do Apple Watcha, klawiaturę Smart Keyboard czy nakładkę Smart Cover dla iPada oraz najnowsze nauszne słuchawki bezprzewodowe z chipem W1 – Beats Studio3 Wireless.

Jako “niesamowite prezenty” Apple poleca m.in. Droid Sphero R2-D2,Dron DJI Mavic Pro, ładowarkę indukcyjną Belkin Boost Up Wireless Charging Pad czy drukarkę Lifeprint z funkcją wydruku zdjęć i kadrów filmowych.

Wszystkie świąteczne rekomendacje Apple znajdziecie tutaj.

Już niedługo Apple powinno ogłosić swoją ofertę na Black Friday. W zeszłym roku firma zaoferowała karty upominkowe o wartości od 100 zł do 600 zł dodawane do wybranych produktów.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast – Tydzień z iPhonem X

(link do podcastu w iTunes)

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: