Raport: nowe AirPodsy w 2018

Tomek Czech   19 grudnia 2017

Apple pracuje już nad nową wersją AirPodsów, jednego z najlepiej ocenianych produktów Apple w ostatnich latach – tak twierdzi analityk Ming-Chi Kuo w swojej najnowszej nocie dla inwestorów. Jego zdaniem AirPods 2 mogą zadebiutować w drugiej połowie 2018 r.

berrolia

Z informacji, do których dotarł analityk wynika, że słuchawki będą posiadać mniejszy “komponent kwarcowy”. Raczej nie oznacza to, że będą one mniejsze, bo Apple zaprojektowało już pierwszą generację tak, żeby miała idealny rozmiar i kształt dla jak największej ilości użytkowników (żeby słuchawki dobrze leżały w uchu).

Kuo przewiduje też, że jeden z ważnych komponentów AirPodsów – płytka drukowana RFPCB, będzie w przyszłym roku droższy, ale nie wiadomo, czy wpłynie to na cenę słuchawek.

AirPods 2 mogą być droższe od pierwszego modelu, bo do sprzedaży trafi prawdopodobnie również wersja z etui ze wsparciem dla ładowania indukcyjnego, które Apple zapowiedziało podczas wrześniowej konferencji.

W lipcu pojawiły się doniesienia, że Apple pracuje nad AirPodsami z aktywnym wyciszaniem hałasu.

AirPodsy były trudno dostępne przez większą część roku. Obecnie, przed świętami, ich dostępność jest jeszcze bardziej ograniczona – jeśli chcemy je zamówić bezpośrednio od Apple, przesyłkę otrzymamy dopiero w styczniu (słuchawki są jednak dostępne u większości dystrybutorów).

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: