Ankieta: na jaki produkt Apple najbardziej czekasz w 2018?

Tomek Czech   1 stycznia 2018

W 2017 r. firmie z Cupertino udało się zaktualizować niemal wszystkie swoje produkty – pojawiły się nowe iPhone’y (po raz pierwszy trzy modele), MacBooki 12″ i MacBooki Pro, iPady, iPady Pro, Apple Watch, Apple TV, rzutem na taśmę udało się jescze przed końcem roku wprowadzić do sprzedaży iMaca Pro.

Rok 2018 zapowiada się tak samo ciekawie, a może nawet jeszcze bardziej interesująco.

berrolia

Zadebiutuje inteligentny głośnik HomePod, ładowarka AirPower, spodziewamy się AirPodsów drugiej generacji z ładowanym indukcyjnie etui oraz nowych wersji iPadów Pro z Face ID (być może z nowym Apple Pencil), MacBooków 12″, MacBooków Pro z procesorami Intela ósmej generacji, nowej wersji Apple Watcha.

Być może polscy operatorzy wprowadzą wsparcie dla eSIM i zaczną u nas w końcu działać Apple Watche w wersji cellular.

Jest duża szansa, że w tym roku pojawi się też zapowiedziany przez Apple Mac Pro oraz profesjonalny monitor z logo nadgryzionego jabłka.

Tim Cook właściwie potwierdził, że Apple ma w planach wprowadzenie na rynek nowego modelu Maca mini.

Jesienią najprawdopodobniej zobaczymy trzy nowe modele iPhone’a, ale nie jest wykluczone, że już wiosną zadebiutuje iPhone SE drugiej generacji z bezramkową konstrukcją.

Oczywiście będzie też nowy softaware – podczas WWDC 2018 powinniśmy zobaczyć nowe wersje wszystkich czterech systemów operacyjnych, w tym iOS 12.

Dajcie znać, na co czekacie najbardziej.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: