Ankieta: na jaki produkt Apple najbardziej czekasz w 2018?

Tomek Czech   1 stycznia 2018

W 2017 r. firmie z Cupertino udało się zaktualizować niemal wszystkie swoje produkty – pojawiły się nowe iPhone’y (po raz pierwszy trzy modele), MacBooki 12″ i MacBooki Pro, iPady, iPady Pro, Apple Watch, Apple TV, rzutem na taśmę udało się jescze przed końcem roku wprowadzić do sprzedaży iMaca Pro.

Rok 2018 zapowiada się tak samo ciekawie, a może nawet jeszcze bardziej interesująco.

Zadebiutuje inteligentny głośnik HomePod, ładowarka AirPower, spodziewamy się AirPodsów drugiej generacji z ładowanym indukcyjnie etui oraz nowych wersji iPadów Pro z Face ID (być może z nowym Apple Pencil), MacBooków 12″, MacBooków Pro z procesorami Intela ósmej generacji, nowej wersji Apple Watcha.

Być może polscy operatorzy wprowadzą wsparcie dla eSIM i zaczną u nas w końcu działać Apple Watche w wersji cellular.

Jest duża szansa, że w tym roku pojawi się też zapowiedziany przez Apple Mac Pro oraz profesjonalny monitor z logo nadgryzionego jabłka.

Tim Cook właściwie potwierdził, że Apple ma w planach wprowadzenie na rynek nowego modelu Maca mini.

Jesienią najprawdopodobniej zobaczymy trzy nowe modele iPhone’a, ale nie jest wykluczone, że już wiosną zadebiutuje iPhone SE drugiej generacji z bezramkową konstrukcją.

Oczywiście będzie też nowy softaware – podczas WWDC 2018 powinniśmy zobaczyć nowe wersje wszystkich czterech systemów operacyjnych, w tym iOS 12.

Dajcie znać, na co czekacie najbardziej.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Najlepsze paski do Apple Watcha (PROMOCJA)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: