KONKURS: Wygraj aplikację AutoWake

Dawid Olczak   30 stycznia 2018

Aplikacja AutoWake, którą w poprzednim tygodniu opisywaliśmy w ramach cyklu „Aplikacja tygodnia” spotkała się z świetnym przyjęciem z Waszej strony. Świadczy o tym chociażby jej szybki awans do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych płatnych aplikacji w polskim App Store. Dlatego firma Tantsissa, twórca AutoWake, postanowiła przekazać dla naszych Czytelników pięć darmowych kodów na aplikację.

berrolia

Zasady konkursu

Poniżej znajduję się cztery promo-kody na AutoWake. Jednak aby „delikatnie” utrudnić Wam zadanie, postanowiłem wyciąć jedną cyfrę, którą zastąpiłem emotikoną ?. Wystarczy, że podmienicie emotikonę na odpowiednią cyfrę, a aplikacja AutoWake będzie należeć do Was.

  • KE?LAEK44LFW
  • RAYFH?HKKXW6
  • MKMXP?MRFKEM

Czwarty kod rozdamy jeszcze dzisiaj na naszym Twitterze.

Ostatni, piąty kod powędruje do osoby, która jako pierwsza w komentarzu pod tym wpisem poda wyraz, który kryje się w kodzie binarnym na poniższym obrazku. Spokojnie…, odgadnięcie hasła kryjącego się w kodzie tylko pozornie jest trudne. Z pewnością poradzicie sobie z tym zadaniem w ciągu 15 minut.

Powodzenia!

Jak zrealizować kod w App Store

  • 3D Touch – jeżeli Twój iPhone posiada wsparcie dla technologi 3D Touch, wciśnij mocniej ikonkę App Store i wybierz opcję „Zrealizuj”.
  • App Store – jeśli nie możesz skorzystać z 3D Touch, wejdź w App Store, kliknij w swoje zdjęcie znajdujące się w prawym górnym rogu i wybierz „Zrealizuj kartę podarunkową lub kod”.

Przeczytaj moją recenzję AutoWake.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

HIT! Szybka ładowarka bezprzewodowa Spigen F305W przeceniona z 139 zł na 69 zł

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: