KONKURS: Wygraj aplikację AutoWake

by Dawid Olczak on 30 stycznia 2018

Aplikacja AutoWake, którą w poprzednim tygodniu opisywaliśmy w ramach cyklu „Aplikacja tygodnia” spotkała się z świetnym przyjęciem z Waszej strony. Świadczy o tym chociażby jej szybki awans do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych płatnych aplikacji w polskim App Store. Dlatego firma Tantsissa, twórca AutoWake, postanowiła przekazać dla naszych Czytelników pięć darmowych kodów na aplikację.

Zasady konkursu

Poniżej znajduję się cztery promo-kody na AutoWake. Jednak aby „delikatnie” utrudnić Wam zadanie, postanowiłem wyciąć jedną cyfrę, którą zastąpiłem emotikoną ?. Wystarczy, że podmienicie emotikonę na odpowiednią cyfrę, a aplikacja AutoWake będzie należeć do Was.

  • KE?LAEK44LFW
  • RAYFH?HKKXW6
  • MKMXP?MRFKEM

Czwarty kod rozdamy jeszcze dzisiaj na naszym Twitterze.

Ostatni, piąty kod powędruje do osoby, która jako pierwsza w komentarzu pod tym wpisem poda wyraz, który kryje się w kodzie binarnym na poniższym obrazku. Spokojnie…, odgadnięcie hasła kryjącego się w kodzie tylko pozornie jest trudne. Z pewnością poradzicie sobie z tym zadaniem w ciągu 15 minut.

Powodzenia!

Jak zrealizować kod w App Store

  • 3D Touch – jeżeli Twój iPhone posiada wsparcie dla technologi 3D Touch, wciśnij mocniej ikonkę App Store i wybierz opcję „Zrealizuj”.
  • App Store – jeśli nie możesz skorzystać z 3D Touch, wejdź w App Store, kliknij w swoje zdjęcie znajdujące się w prawym górnym rogu i wybierz „Zrealizuj kartę podarunkową lub kod”.

Przeczytaj moją recenzję AutoWake.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Dawid Olczak

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.
Dawid Olczak

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: