KONKURS: Wygraj aplikację AutoWake

Dawid Olczak   30 stycznia 2018

Aplikacja AutoWake, którą w poprzednim tygodniu opisywaliśmy w ramach cyklu „Aplikacja tygodnia” spotkała się z świetnym przyjęciem z Waszej strony. Świadczy o tym chociażby jej szybki awans do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych płatnych aplikacji w polskim App Store. Dlatego firma Tantsissa, twórca AutoWake, postanowiła przekazać dla naszych Czytelników pięć darmowych kodów na aplikację.

Zasady konkursu

Poniżej znajduję się cztery promo-kody na AutoWake. Jednak aby „delikatnie” utrudnić Wam zadanie, postanowiłem wyciąć jedną cyfrę, którą zastąpiłem emotikoną ?. Wystarczy, że podmienicie emotikonę na odpowiednią cyfrę, a aplikacja AutoWake będzie należeć do Was.

  • KE?LAEK44LFW
  • RAYFH?HKKXW6
  • MKMXP?MRFKEM

Czwarty kod rozdamy jeszcze dzisiaj na naszym Twitterze.

Ostatni, piąty kod powędruje do osoby, która jako pierwsza w komentarzu pod tym wpisem poda wyraz, który kryje się w kodzie binarnym na poniższym obrazku. Spokojnie…, odgadnięcie hasła kryjącego się w kodzie tylko pozornie jest trudne. Z pewnością poradzicie sobie z tym zadaniem w ciągu 15 minut.

Powodzenia!

Jak zrealizować kod w App Store

  • 3D Touch – jeżeli Twój iPhone posiada wsparcie dla technologi 3D Touch, wciśnij mocniej ikonkę App Store i wybierz opcję „Zrealizuj”.
  • App Store – jeśli nie możesz skorzystać z 3D Touch, wejdź w App Store, kliknij w swoje zdjęcie znajdujące się w prawym górnym rogu i wybierz „Zrealizuj kartę podarunkową lub kod”.

Przeczytaj moją recenzję AutoWake.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: