HIT DNIA: Mujjo Full Leather – skórzane etui do iPhone’a 7/8 (brązowe)

Tomek Czech   26 kwietnia 2018

Kolejny wyjątkowy HIT DNIA – tym razem ThinkStore oferuje Wam niezwykle eleganckie, skórzane etui do iPhone’a 7/8 od bardzo cenionego producenta – Mujjo Full Leather. Regularna cena case’u to 189 zł, ale w naszym sklepie kupicie je dzisiaj za jedyne 145 zł. To oczywiście najniższa cena w Polsce.

berrolia

Mujjo Full Leather

Mujjo twierdzi, że to najlepsze skórzane etui jakie stworzyli do tej pory. Model Full Leather zaprojektowano na nowo, od podstaw i wyprodukowano z wykorzystaniem zupełnie nowych metod.

Mujjo Full Leather jest w pełni opakowane skórą licową najwyższej jakości, która pięknie się starzeje, dzięki czemu z czasem etui zyskuje na urodzie.

Wnętrze etui jest wyłożone najlepsza japońską satynową microfibrą – cienką i bardzo mocną tkaniną. Nie tylko pięknie współgra z obudową, idealnie ją wykańcza i dodaje elegancji, ale także w subtelny sposób chroni telefon przez wszelkimi zarysowaniami.

W modelu Full Leather także przyciski są w całości pokryte skórą. Zoptymalizowany profil przycisku jest specjalnie zaprojektowany i przetestowany pod kątem szybkości reakcji i łatwości użytkowania.

Otwór kamery i przycisk wyciszania są również wykończone skórą, która delikatnie zawija się do wewnątrz.

Brzegi etui unoszą się o 1 mm nad krawędź ekranu, dzięki czemu etui utrzymuje wszelkie powierzchnie z dala od ekranu. Nie trzeba się bać kładzenia telefonu ekranem w stronę blatu.

Tylko dziś Mujjo Full Leather do iPhone’a 7/8 kupisz za jedyne 145 zł w ThinkStore

Uwaga: liczba sztuk dostępnych w promocji jest ograniczona.

Udanych zakupów!

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: