Innergie PowerJoy 30C USB/USB-C PD – wyjątkowo szybka ładowarka do iPhone’a i Maca

Tomek Czech   30 kwietnia 2018

Uwaga: przedłużamy promocję! Wiele osób nie zdążyło zrobić wczoraj zakupu (wyjazdy majówkowe…) i pytało nas, czy będzie można kupić PowerJoy 30C w promocyjnej cenie jeszcze dziś. Nie możemy co prawda utrzymać ceny z Hitu Dnia, ale i tak udało nam się obniżyć cenę ładowarki aż do 149 zł! Tylko do końca dnia!

***

Innergie PowerJoy 30C to wyjątkowa ładowarka, którą jednocześnie naładujesz swojego iPhone’a/iPada i Maca. W dodatku zrobisz to bardzo szybko – dzięki technologii USB PD (Power Delivery) błyskawicznie naładujesz iPhone’a 8, 8 Plus czy iPhone’a X, a dzięki maksymalnemu natężeniu 5,4 A naładujesz znacznie szybciej każdego iPhone’a! Innergie jest tak pewne niezawodności swoich produktów, że daje na nie 3-letnią gwarancję.

PowerJoy 30C kupisz teraz w ThinkStore za 149 zł.

berrolia

PowerJoy 30C USB/USB-C PD

PowerJoy 30C ma dwa wyjścia USB: klasyczne USB oraz USB-C  z technologią PD (Power Delivery). Dzięki temu możesz jednocześnie ładować dwa urządzenia, w tym MacBooka (12″ lub Pro). Maksymalna moc przy ładowaniu dwóch urządzeń naraz to aż 30 W.

Przy ładowaniu jednego urządzenia przez port USB-C PowerJoy może ładować nawet z mocą 36 W (12V/3A).

Dzięki technologii SmartBoost, PowerJoy 30C rozpoznaje parametry urządzenia i dopasowuje maksymalną moc ładowania. Może ładować iPhone’a 8, 8 Plus oraz iPhone’a X z napięciem aż 9V, dzięki czemu ładuje je od 0 do 50% zaledwie w 30 minut – ponad dwa razy szybciej niż standardowa ładowarka dołączona do iPhone’a.

Dzięki maksymalnemu natężeniu 5,4 A, PowerJoy 30C naładuje znacznie szybciej każdego iPhone’a!

PowerJoy 30C jest bardzo mała i ergonomiczna. Innergie położyło nacisk na elegancki projekt z łagodnymi krawędziami. Nie widać nawet połączeń elementów, co potwierdza solidność wykonania.

Ładowarka jest kompatybilna z wejściem 110V-240V, dzięki trzem dołączonym wtyczkom – UE, USA, UE i UK. To jedyna ładowarka, której będziesz potrzebować w ponad 150 krajach na całym świecie.

Dodatkowo, każdą wtyczkę można obracać o 360 stopni, co pozwala nam swobodnie ładować urządzenie w pionie lub poziomie – zależnie od wolnego miejsca, do którego mamy dostęp.

W ThinkStore kupisz PowerJoy 30C za 149 zł!

Jeśli nie masz jeszcze kabla USB-C, możesz dokupić świetnej jakości kabel Innergie MagiCable USB-C to USB-A za 79 zł.

Udanych zakupów!

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: