HIT TYGODNIA: Mujjo Full Leather – skórzane etui do iPhone’a X

Tomek Czech   9 maja 2018

Skórzane etui od Mujjo w wersji dla iPhone’a 7/8 było już naszym Hitem Dnia i cieszyło się z Waszej strony tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw także użytkownikom iPhone’a X, którzy chcieliby ubrać swój telefon w ten niezwykły case – do końca tygodnia Mujjo Full Leather w kolorze szarym kupicie w ThinkStore za jedyne 129 zł (zamiast 189 zł).

berrolia

Mujjo Full Leather do iPhone’a X

Mujjo Full Leather jest w pełni opakowane skórą licową najwyższej jakości, która pięknie się starzeje, dzięki czemu z czasem etui zyskuje na urodzie.

Wnętrze etui jest wyłożone najlepsza japońską satynową microfibrą – cienką i bardzo mocną tkaniną. Nie tylko pięknie współgra z obudową, idealnie ją wykańcza i dodaje elegancji, ale także w subtelny sposób chroni telefon przez wszelkimi zarysowaniami.

W modelu Full Leather także przyciski są w całości pokryte skórą. Zoptymalizowany profil przycisku jest specjalnie zaprojektowany i przetestowany pod kątem szybkości reakcji i łatwości użytkowania.

Otwór kamery i przycisk wyciszania są również wykończone skórą, która delikatnie zawija się do wewnątrz.

Brzegi etui unoszą się o 1 mm nad krawędź ekranu, dzięki czemu etui utrzymuje wszelkie powierzchnie z dala od ekranu. Nie trzeba się bać kładzenia telefonu ekranem w stronę blatu.

Mujjo twierdzi, że model Full Leather to najlepsze skórzane etui jakie stworzyli do tej pory.

Tylko do końca tygodnia Mujjo Full Leather do iPhone’a X kupisz za jedyne 129 zł w ThinkStore

Uwaga: liczba sztuk dostępnych w promocji jest ograniczona.

Udanych zakupów!

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: