“iPhone 8s” może być dostępny w kilku nowych, jaskrawych kolorach – raport

Tomek Czech   14 maja 2018

Analityk Rosenblatt Securities – Jun Zhang, twierdzi, że jesienią Apple może wprowadzić na rynek iPhone’a 8s w kilku nowych wersjach kolorystycznych, m.in. w kolorze niebieskim, żółtym czy różowym, co miałoby pomóc wyróżnić ten model na rynku i przyciągnąć młodszych użytkowników.

Pisząc o “iPhonie 8s”, Zhang ma na myśli nowy model 6,1-calowy z ekranem LCD, który ma mieć dizajn podobny do iPhone’a X (bezramkowy z notchem i Face ID).

berrolia

Analityk zauważa, że w ostatnich latach Apple nie oferowało iPhone’ów w wielu nowych opcjach kolorystycznych. iPhone X dostępny jest jedynie w dwóch kolorach – srebrnym i gwiezdnej szarości, znanych użytkownikom Apple od lat.

Wprowadzenie modelu w nowych, również jaskrawych kolorach, rzeczywiście mogłoby wprowadzić ożywienie do linii iPhone’ów.

Oczywiście nie chodzi o powtórzenie kroku sprzed lat, czyli stworzenie modeli w plastikowej obudowie i starszymi komponentami, co Apple zrobiło w przypadku iPhone’a 5C.

Nowy iPhone 6,1″ będzie miał najprawdopodobniej szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe (choć pojawiły się też doniesienia, że obudowa w tym modelu będzie aluminiowa).

Premiera trzech nowych iPhone’ów spodziewana jest we wrześniu.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: AppleInsider
Rendery: iDropNews

PROMOCJA: Ładowarka Zens Dual Charger + Apple Watch o 60 zł taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: