Żeby pokazać, że Galaxy S9 jest szybszy niż smartfony Apple, Samsung porównuje go do… iPhone’a 6

Tomek Czech   18 maja 2018

W swojej najnowszej reklamie Samsung naśmiewa się z wolno działających iPhone’ów. Robi to porównując swojego najnowszego flagowca – Galaxy S9, telefon z 2018 r., do… iPhone’a 6, telefonu z 2014 r.

Seriously, Samsung?

berrolia

Poza tym Koreańczycy kolejny raz nabijają się z notcha. Sami wpędzają się tym w pułapkę – albo jako niemal jedyni na rynku nie zastosują wycięcia w ekranie i dalej będą skazani na szersze ramki czy fatalne rozwiązanie, jakim jest czytnik linii papilarnych umieszczony z tyłu urządzenia, albo kiedyś sami zrobią telefon z notchem i wtedy te reklamy zostaną im przypomniane….

iPhone X jest najlepiej sprzedającym się smartfonem na rynku. Pod względem popularności wyprzedza każdego flagowca konkurencji o lata świetlne. Ich producentom, w tym Samsungowi, pozostaje tylko tworzenie uszczypliwych reklam.

Jak pisałem ostatnim razem – śmiech przez łzy.

KONKURS: Wygraj powerbank iWalk Scorpion 8000 X o wartości 250 zł

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: