Na ten wyjątkowy produkt czekało wiele osób – ruszyła przedsprzedaż inteligentnej listwy zasilającej Koogeek O1EU z HomeKit

Tomek Czech   17 lipca 2018

Dzisiaj w ThinkStore ruszyła przedsprzedaż wyjątkowego produktu, na który czekało bardzo dużo osób – inteligentnej listwy zasilającej Koogeek O1EU z HomeKit. To prawdopodobnie jedyna listwa zasilająca na rynku, która posiada wsparcie dla stworzonej przez Apple platformy smart home (dajcie znać, jeśli znacie inne takie produkty, nam nie udało się znaleźć).

W dodatku jej cena jest wręcz szokująco niska – tylko 299 zł. A w przedsprzedaży jeszcze taniej – 249 zł. Pojedyncze inteligentne gniazdka z HomeKit innych firm kosztują więcej…

berrolia

Koogeek O1EU – inteligentna listwa zasilająca z HomeKit

Koogeek O1EU posiada trzy gniazda prądu zmiennego oraz trzy inteligentne porty USB z całkowitym natężeniem 4,1 A.

Największą zaletą listwy jest to, że każdym gniazdem możemy sterować indywidualnie – przełączać i włączać/wyłączać przez Wi-Fi.

Sterować możemy przez aplikację Dom, oddzielną aplikację Koogeek Home lub głosowo przez Siri. Oczywiście każde gniazdo można też włączyć/wyłączyć ręcznie bezpośrednio na listwie.

Możemy tworzyć sceny (skorzystać z gotowych lub konfigurować własne, niestandardowe), żeby sterować wieloma akcesoriami HomeKit w tym samym czasie. Możemy ustawić też własne harmonogramy i liczniki czasu dla podłączonych akcesoriów.

Dzięki aplikacji możemy sprawdź stan podłączonych urządzeń i monitorować bieżące, dzienne i miesięczne zużycie energii elektrycznej.

Listwą możemy też sterować zdalnie (spoza domu), dzięki hubowi w postaci Apple TV, HomePoda lub iPada.

Więcej o Koogeek O1EU przeczytasz tutaj.

Przedsprzedaż trwa już w ThinkStore. Specjalna cena 249 zł obowiązuje tylko w przedsprzedaży. W momencie, kiedy produkt będzie dostępny i rozpocznie się jego wysyłka (około 26 lipca), cena zmieni się na 299 zł.

Udanych zakupów!

Twoja firma pod opieką ekspertów Apple - sprawdź!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: