Apple prezentuje 18 najlepszych aplikacji iOS z “dark mode”

Łukasz Bernaczyk   24 lipca 2018

App Store z interfejsem dark store

Tryb ciemny to jedna z bardziej wyczekiwanych nowości przez użytkowników iPhone’ów i Maców. O ile wiemy już, że dark mode będzie integralną częścią nadchodzącego macOS Mojave, nic nie wskazuje, żeby ciemny interfejs miał się pojawić w iOS 12. Mimo tego pojawia się coraz więcej apek z czarnym tłem.

berrolia

Dlatego Apple zaprezentowało w App Store listę 18 wybranych aplikacji z ciemnym trybem interfejsu. Czyżby jedna była iskierka nadziei na dark mode?

Oto wybrane przez Apple aplikacje:

Tutaj możesz śledzić codziennie aktualizowaną przez Apple listę aplikacji z dark mode

Tryb ciemny w macOS Mojave

macOSMojave zawiera tryb dark mode i wygląda on świetnie, o czym mogą się już przekonać deweloperzy biorący udział w beta-testach nowego systemu operacyjnego dla Maców.

Dark mode w macOS Mojave

Logicznym posunięciem ze strony Apple byłoby wprowadzenie ciemnego interfejsu również do iOS, jednak do chwili obecnej nie ma na ten temat żadnej potwierdzonej informacji. Mało tego – nie odnaleziono również żadnych referencji do dark mode w kodzie iOS 12, choć został on dogłębnie przekopany.

HIT TYGODNIA: Koogeek Two Gang Smart Light Switch z HomeKit. 

Zobacz taże:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Żródło: 9to5mac

“Good Promo” w ThinkStore – mnóstwo świetnych akcesoriów tańszych nawet o 50%!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: