Konkurs i zniżki na produkty Fibaro z HomeKit

Dawid Olczak   13 sierpnia 2018

Z pewnością zdążyliście już zauważyć, że rozpoczęliśmy właśnie cykl poświęcony automatyzacji domu opartej na HomeKit. Informowaliśmy Was w nim, że firma Fibaro postanowiła zostać sponsorem nagrody głównej przewidzianej w towarzyszącym cyklowi konkursie oraz zobowiązała się pokryć wszystkie koszty związane z kodami rabatowymi w ThinkStore, które Wam udostępnimy.

Tylko osoby śledzące nasz cykl będą miały okazje wygrać nagrodę i skorzystać z dodatkowych bonusów, wiec nie przegapcie żadnego z odcinków cyklu!

berrolia

Konkurs

Nagroda to zestaw trzech urzadzęń wpierających HomeKit:

Zdobycie tak atrakcyjnej nagrody będzie wymagało od Was trochę cierpliwości oraz wytrwałości.

W każdym z publikowanych przez nas odcinku cyklu o inteligentnym domu (również w pierwszym wprowadzającym poście) będzie znajdowała się litera bądź cyfra, która będzie częścią kodu – jego odgadniecie pozwoli Wam wygrać powyższe akcesoria.

Musicie również wiedzieć, że cyfry bądź litery będą znikać z każdego wpisu tydzień po jego opublikowaniu. Wiec jeśli przegapicie którykolwiek z artykułów, stracicie szansę zdobycia nagrody.

Nagrodę może wygrać tylko jedna osoba – kod, który uda Wam się złożyć po opublikowaniu przez nas ostatniego odcinka cyklu, należy czym prędzej wysłać na adres info@thinkapple. Osoba. której e-mail jako pierwszy trafi do naszej skrzynki wygra nagrodę główna.

Zniżki

Przez całą długość cyklu będziemy również udostępniać Wam kody rabatowe na wybrane produkty Fibaro.

Zniżki będę dostępne wyłącznie dla naszych Czytelników – nie znajdziecie ich nigdzie indziej.

Rabaty będą sięgać aż 10% wartości produktu, wiec warto na nie zapolować. Przy założeniu, że zautomatyzujecie choćby połowę Waszego mieszkania, możecie zaoszczędzić naprawdę całkiem pokaźną sumkę.

Kody oczywiście będą ważne tylko przez pewien czas, wiec warto pospieszyć się z decyzją o zakupie.

Zniżka na najbliższe dwa tygodnie

Dziś wspólnie z firmą Fibaro postanowiliśmy nie wybierać jednego produktu, którego cena zostanie obniżona. Doszliśmy do wniosku, że powinniście mieć wybór (bo każdy z nas ma inne potrzeby). Dlatego jeśli zdecydujecie się na zakup dwóch dowolnych akcesoriów firmy Fibaro opartych na technologi HomeKit, zaoszczędzicie aż 10% ich wartości.

Tutaj znajdziecie całą ofertę akcesoriów Fibaro z HomeKit

Podczas składania zamówienia w sklepie ThinkStore wystarczy, że wpiszecie kod ThinkApple&Fibaro.

Pamiętajcie: zniżki możecie zrealizować wyłącznie w ThinkStore.

Zapraszamy również do dołączenia do naszej nowej grupy ThinkApple HomeKit na Facebooku, gdzie od czasu do czasu będzie można znaleźć zniżki na akcesoria z HomeKit.

Produkty Apple w super cenach

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: