PREMIERA DNIA: iWalk Scorpion 8000 Air – wyjątkowy powerbank z ładowaniem bezprzewodowym i trzema wbudowanymi kablami

Marcin Chrobak   27 sierpnia 2018

Pierwszym niezwykłym produktem w ramach naszego Tygodnia Przedsprzedaży iWalk jest Scorpion 8000 Air – powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Dzięki nowej, przeprojektowanej konstrukcji, zintegrowanemu portowi Lightning służącemu do ładowania powerbanka, trzem wbudowanym przewodom oraz funkcji ładowania bezprzewodowego, iWalk Scorpion Air 8000 to wymarzony bank energii każdego Apple-usera.

berrolia

Nowy model powerbanka z serii Scorpion od iWalk wygląda niepozornie, ale posiada wiele ciekawych i przede wszystkim przydatnych funkcjonalności.

Obudowa z twardego tworzywa jest niezwykle wytrzymała i zarazem bardzo lekka, a sam powerbank jest niewiele większy od iPhone’a X.

Jego grubość to tylko 15,1 mm, więc bez problemu zmieści się do kieszeni spodni czy niewielkiej torebki.

Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i białym.

iWalk Scorpion 8000 Air jest dobrym wyborem zarówno dla użytkowników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, jak i tych, którzy wolą zielonego robocika. Wszystko za sprawą imponującego zestawu wbudowanych złączy.

Gwiazdą całego przedstawienia jest możliwość ładowania bezprzewodowego – wystarczy położyć swój telefon na górnej części powerbanka i już zaczyna się ładować.

Scorpion 8000 Air ma imponujący zestaw wbudowanych kabli i złączy:

  • Micro USB
  • USB-C
  • Lightning
  • USB-A

Kabel USB-A służy do ładowania powerbanka – możemy podpiąć go bezpośrednio do praktycznie każdej standardowej ładowarki.

Scorpion 8000 Air możemy naładować także kablem USB-C (np. ładowarką z naszego MacBooka) albo… Lightning! Jest to dosyć niespotykane rozwiązanie, a szkoda – bo bardzo wygodne.

Najważniejszym elementem rozróżniającym dobre powerbanki od tych zwyczajnych, jest ilość urządzeń, która może być przez nie ładowana jednocześnie. iWalk Scorpion 8000 Air umożliwia nam ładowanie jednocześnie aż trzech urządzeń – dwóch przez wbudowane kable, i jednego wykorzystując ładowanie bezprzewodowe.

Co najlepsze – dzięki funkcji pass-through możemy w tym samym momencie ładować sam powerbank!

Duża pojemność powerbanka pozwala na prawie trzykrotne ładowania iPhone’a 8 (288% dodatkowej energii) i niemal dwukrotne naładowanie iPhone X (192% dodatkowej energii).

iWalk Scorpion 8000 Air jest w 100% kompatybilny z każdym iPhonem, iPadem, iPodem touch oraz pozostałymi urządzeniami Apple z portem Lightning. Można nim także ładować 12-calowego MacBooka oraz nowe MacBooki Pro.

Pełna specyfikacja techniczna:

  • Bateria: 8000mAh Li-Polymer 29.6WH
  • DC-OUT: 5V/2.4A,
  • Tryb ładowania bezprzewodowego: 5W
  • DC-IN: 5V/2.0A
  • Wymiary: 157 x 75 x 15,1mm
  • Waga: 220g

Ten wyjątkowy powerbank możecie kupić TYLKO DZISIAJ w promocyjnej cenie przedsprzedaży za 299 zł (regularna cena to 359 zł).

Produkt nie jest dostępny w żadnym innym sklepie w Polsce!

Sześć dni – sześć produktów, czyli “Tydzień Przedsprzedaży iWalk” w ThinkStore

Jak już wiecie, w tym tygodniu prowadzimy przedsprzedaż najnowszych produktów jednego z najlepszych producentów akcesoriów dla naszych gadżetów – południowokoreańskiej firmy iWalk.

Każdego dnia – od dzisiaj do soboty – pojawi się nowy produkt, na którego kupno w promocyjnej cenie będziecie mieli dokładnie 24 godziny.

Po północy nie tylko nie będzie juz okazji zakupu produktu w obniżonej cenie – nie będzie go można kupić w ogóle. Produkt zniknie z ThinkStore i jego zakup będzie przez jakiś czas niemożliwy.

Uwaga: nowe produkty iWalk oferowane w przedsprzedaży będą wysyłane do Klientów od 3.09.2018

Udanych zakupów!

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: