Spodziewajcie się niespodziewanego – nowe produkty iWalk tylko w ThinkStore!

Dawid Olczak   27 sierpnia 2018

 

  • Ładowanie bezprzewodowe
  • Złącze, które potrafi zasilić MacBooka Pro z mocą aż 45W
  • Wbudowane porty Lightning do ładowania urządzenia
  • Nawet 20000mAh pojemności, które naładujesz w 3,5h
  • Złącza obsługujące QC 3.0
  • Ładowarki bezprzewodowe, które można z sobą łączyć za pomocą smart connector
  • Oraz wiele, wiele więcej!

Nowe produkty iWalk naprawdę Was zaskoczą!

berrolia

Sześć dni

Pisząc w tytule Spodziewajcie się niespodziewanego chciałem, żebyście zrozumieli to dosłownie. Od dziś, przez sześć dni będziemy codziennie wprowadzać do ThinkStore nowy produkt firmy iWalk, o których nie tylko nie słyszeliście, ale których byście się nie spodziewali.

Sześć produktów

Sześć dni – sześć produktów. Każdego dnia, od poniedziałku, aż do soboty włącznie, będziecie świadkami premiery produktów, których nie kupicie w żadnym innym sklepie w Polsce!

24h na pojęcie decyzji!

Sześć dni – sześć produktów – 24h na podjęcie decyzji. Nie tylko będziecie świadkami premiery nowych produktów, których nikt w Polsce nie ma w swojej ofercie – będziecie mieli również okazje kupić je w obniżonych cenach!

Jednak na podjęcie decyzji będziecie mieli czas tylko do północy danego dnia.

Po północy nie tylko nie będzie juz okazji zakupu produktu w obniżonej cenie – nie będzie go można kupić w ogóle. Produkt zniknie z ThinkStore i jego zakup będzie przez jakiś czas niemożliwy.

Coś specjalnego…

Jeden z produktów, które będą miały premierę w tym tygodniu, jest dla nas szczególnie ważny. Ma parametry, o których nawet nie marzyliście. Jednak nie możemy powiedzieć nic więcej – spodziewajcie się niespodziewanego!

PONIEDZIAŁEK

Pierwszym nowym produktem jest iWalk Scorpion 8000 Air – wyjątkowy powerbank z ładowaniem bezprzewodowym i trzema wbudowanymi przewodami – sprawdź szczegóły i promocyjną cenę przedsprzedaży

WTOREK

Drugim niezwykłym produktem jest iWalk Chic Air 8000 – mały, lekki, cienki powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego – sprawdź szczegóły i promocyjną cenę przedsprzedaży.

ŚRODA

Trzecia wyjątkowa premiera to iWalk Amour Air Duo – całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją hałasu – sprawdź szczegóły i promocyjną cenę przedsprzedaży.

CZWARTEK

Kolejna premiera to iWalk Furious 20000P – najlepszy na rynku powerbank do laptopa… i jeden z najlepszych powerbanków w ogóle – sprawdź szczegóły i promocyjną cenę przedsprzedaży.

PIĄTEK

Dzisiaj oferujemy iWALK Extreme Trio 2 – szybki, stylowy powerbank z wbudowanymi kablami i niezwykłym wyświetlaczem LCD – sprawdź szczegóły i promocyjną cenę przedsprzedaży.

SOBOTA

Zajrzyjcie jutro…

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: