PREMIERA DNIA: iWalk Amour Air Duo – całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne z mocnym basem i niezwykle czystym brzmieniem

Marcin Chrobak   29 sierpnia 2018

Szukacie nowych słuchawek? AirPodsy wypadają Wam z uszu i potrzebujecie lepszego tłumienia odgłosów z zewnątrz? Mamy dla Was dobrą wiadomość – nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Amour Air Duo od iWalk są już dostępne!

Amour Air Duo są trzecim wyjątkowym produktem w ramach naszego Tygodnia Przedsprzedaży iWalk.

berrolia

iWalk Amour Air Duo

W pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Amour Air Duo firmy iWalk są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które po prostu nie mają czasu rozplątywanie kabli.

Pudełko służy jednocześnie jako ładowarka, jak i miejsce do przechowywania słuchawek. Ma kształt cylindryczny i wykonane jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego.

Dzięki magnetycznemu połączeniu słuchawki dobrze trzymają się w etui i są tam jednocześnie ładowane, dzięki czemu są zawsze gotowe do działania.

Po sparowaniu iWalk Amour Air Duo z urządzeniem, wystarczy otworzyć pudełko, a Amour Air Duo automatycznie same się z nim połączą.

Słuchawki są bardzo małe (16mm x 20mm x 14mm) i bardzo dobrze leżą w uszach, a ze względu na ich wagę (tylko 4g!) bardzo łatwo zapomnieć, że mamy je założone.

W zestawie są cztery pary wymiennych gumek, które umożliwiają wygodne dopasowanie słuchawek do swoich uszu.

iWalk Amour Air Duo grają bardzo czysto i przyjemnie, a ze względu na douszną konstrukcję, ilość niskich tonów, których uświadczymy, jest bardzo zadowalająca.

Dzięki swojej budowie słuchawki bardzo dobrze tłumią odgłosy świata zewnętrznego, zarówno na ulicy, jak i podczas ćwiczeń na siłowni.

Obydwie słuchawki mają wbudowany przycisk, który służy do prostej kontroli muzyki. Jedno wciśnięcie przycisku to play/pauza, a podwójne wciśnięcie oznacza przełączenie do następnego utworu.

Oprócz słuchania muzyki, iWalk Amour Air Duo można także używać do rozmów telefonicznych. W tym celu możemy użyć zarówno jednej (wtedy dźwięk przełącza się w tryb mono), jak i obydwu słuchawek.

Czas pracy słuchawek na jednym ładowaniu to około 3 godzin – w zależności od ustawionego przez użytkownika poziomu głośności.

Pudełko ładujące słuchawki jest w stanie naładować je do trzech razy, a czas do pełnego ładowania słuchawek wynosi około godziny. Po wyczerpaniu akumulatora wbudowanego w pudełko wystarczy podłączyć je do ładowarki kablem micro USB, który znajdziemy w zestawie.

Amour Air Duo posiadają Bluetooth w wersji 5.0 i obsługują aż cztery profile – HFP, A2DP, HSP, AVECP. Ich zasięg wynosi około 20 metrów – w zależności od pomieszczenia, w którym się znajdujemy.

iWalk Amour Air Duo są bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich szukających nowych, całkowicie bezprzewodowych słuchawek Bluetooth.

TYLKO DZISIAJ możecie je kupić w promocyjnej cenie przedsprzedaży za 399 zł (regularna cena to 449 zł).

Produkt nie jest dostępny w żadnym innym sklepie w Polsce!

Sześć dni – sześć produktów, czyli “Tydzień Przedsprzedaży iWalk” w ThinkStore

Jak już wiecie, w tym tygodniu prowadzimy przedsprzedaż najnowszych produktów jednego z najlepszych producentów akcesoriów dla naszych gadżetów – południowokoreańskiej firmy iWalk.

Każdego dnia – od dzisiaj do soboty – pojawi się nowy produkt, na którego kupno w promocyjnej cenie będziecie mieli dokładnie 24 godziny.

Po północy nie tylko nie będzie juz okazji zakupu produktu w obniżonej cenie – nie będzie go można kupić w ogóle. Produkt zniknie z ThinkStore i jego zakup będzie przez jakiś czas niemożliwy.

Uwaga: nowe produkty iWalk oferowane w przedsprzedaży będą wysyłane do Klientów od 3.09.2018

Udanych zakupów!

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: