PREMIERA DNIA: iWALK Chic Air 8000 – lekki i smukły powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego

Marcin Chrobak   28 sierpnia 2018

Czasy, kiedy energii naszym smartfonom dostarczały kable powoli dobiega końca – ładowanie bezprzewodowe jest po prostu dużo bardziej wygodne. Czy musimy się jednak ograniczać do ładowarek biurkowych? Mamy dla Was coś innego – powerbank iWalk Chic Air 800 z ładowaniem bezprzewodowym.

Chick Air jest drugim wyjątkowym produktem w ramach naszego Tygodnia Przedsprzedaży iWalk.

berrolia

Powerbank iWalk Chic Air 800

Praktycznie wszystkie nowe flagowe modele smartfonów obecne aktualnie na rynku wspierają ładowanie bezprzewodowe. Po co więc mielibyśmy sięgać po kabel? Nowy model powerbanka Chic 8000 Air jest odpowiedzią na to pytanie.

Zgrabny, nowoczesny wygląd uzupełnia konstrukcja wykonana z tworzywa pokrytego antypoślizgową powłoką, która zapewnia lepszy uchwyt.

Lekki i cienki (14,5 mm!), bez większych trudności zmieści się do kieszeni spodni czy małej kieszeni torby lub torebki.

Z boku powerbanka znajdziemy wskaźnik naładowania baterii w postaci jasnych diod LED, dzięki czemu zawsze będziemy wiedzieli, ile energii nam jeszcze pozostało.

Bezprzewodowo (mocą 5W) naładować możemy każde urządzenie wspierające standard Qi. Wystarczy je położyć na górnej części Chic Air 8000, a powerbank sam rozpocznie ładowanie.

Pomimo tego, że brak kabli to przyszłość, to dzisiaj (niestety) czasami będziemy zmuszeni do ich użycia.

iWalk Chic Air 8000 oprócz ładowania bezprzewodowego posiada także wbudowane złącza:

  • USB-A (moc 5V / 1.0A)
  • USB-A (moc 5V / 2.1A)

Powerbank inteligentnie wykrywa podłączone urządzenie i dostosowuje odpowiednio napięcie i natężenie prądu.

W celu naładowania powerbanka od iWalk mamy dwie możliwości:

  • Micro USB
  • USB-C

Chic Air 8000 od iWalk posiada także funkcjonalność, która zdecydowanie wysuwa go przed szereg jeżeli chodzi o rynek przenośnych akumulatorów. Jest nią pass-through, która pozwala nam ładować powerbank w momencie, kiedy on sam zasila podpięte do niego urządzenia!

Urządzenia w liczbie mnogiej – ponieważ oprócz smartfona ładującego się bezprzewodowo, możemy jednocześnie ładować dwa inne urządzenia za pomocą wbudowanych portów USB-A. Razem daje nam to trzy urządzenia ładujące się w tym samym momencie (no i do tego sam powerbank też może być podłączony do zasilania w tym czasie).

Pojemność Chic Air 8000 to, jak sama nazwa wskazuje – 8000 mAh. Pozwala ona na prawie trzykrotne ładowania iPhone’a 8 (288% dodatkowej energii) i niemal dwukrotne naładowanie iPhone X (192% dodatkowej energii).

iWalk Scorpion 8000 Air jest także w 100% kompatybilny z każdym iPhonem, iPadem, iPodem touch oraz pozostałymi urządzeniami Apple z portem Lightning.

Pełna specyfikacja urządzenia:

  • Bateria: 8000mAh Li-Polymer 29.6WH
  • DC-OUT: USB 1: 5V/2.4A, USB 2: 5V/2,1A
  • Tryb ładowania bezprzewodowego: 5W
  • DC-IN: 5V/2.0A
  • Wymiary: 134 x 71 x 14,5mm

Brzmi ciekawie? Też tak uważamy.

Dlatego ten wyjątkowy powerbank jest częścią naszego Tygodnia Przedsprzedaży iWalk i możecie kupić – TYLKO DZISIAJ! – w promocyjnej cenie przedsprzedaży za 199 zł (regularna cena to 249 zł).

Produkt nie jest dostępny w żadnym innym sklepie w Polsce!

Sześć dni – sześć produktów, czyli “Tydzień Przedsprzedaży iWalk” w ThinkStore

Jak już wiecie, w tym tygodniu prowadzimy przedsprzedaż najnowszych produktów jednego z najlepszych producentów akcesoriów dla naszych gadżetów – południowokoreańskiej firmy iWalk.

Każdego dnia – od dzisiaj do soboty – pojawi się nowy produkt, na którego kupno w promocyjnej cenie będziecie mieli dokładnie 24 godziny.

Po północy nie tylko nie będzie juz okazji zakupu produktu w obniżonej cenie – nie będzie go można kupić w ogóle. Produkt zniknie z ThinkStore i jego zakup będzie przez jakiś czas niemożliwy.

Uwaga: nowe produkty iWalk oferowane w przedsprzedaży będą wysyłane do Klientów od 3.09.2018

Udanych zakupów!

Marcin Chrobak

Lubię komputery, głównie te z jabłkiem.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: