Niedroga ładowarka bezprzewodowa Qi do iPhone’a i Apple Watcha

Dawid Olczak   10 listopada 2018

Choć Apple hucznie zapowiedziało wprowadzenie do sprzedaży innowacyjnej ładowarki bezprzewodowej AirPower, nie było w stanie dokonać tego aż dzisiaj. Dlatego coraz częściej wielu producentów decyduje się wprowadzić na rynek własne ładowarki bezprzewodowe zdolne ładować iPhone’a i Apple Watcha jednocześnie. Choć może nie są tak bardzo innowacyjne jak mityczna AirPower, jednak wykonują swoje zadanie bardzo dobrze i przy tym nie kosztują majątku. 

berrolia

Dwie drogi 

Producenci podwójnych, czy nawet potrójnych ładowarek bezprzewodowych, które jednocześnie naładują Apple Watcha oraz iPhone’a (czy dwa iPhone’y) zdecydowali się pójść dwoma różnymi ścieżkami. Kilku z nich (dobrym przykładem jest firma ZENS) zdecydowała się postawić na urządzenia premium, które wykonane są wysokiej jakości materiałów (głównie aluminium) i posiadają funkcje, których próżno szukać u konkurencji.  

Jednak niektóre firmy (np. Baseus) postanowiły zaoferować swoim klientom produkt w znacznie bardziej przystępnej cenie, wykonany z wysokiej jakości plastiku o równie ciekawym dizajnie.

Ładowarka bezprzewodowa Baseus 2in1 (Qi, 10 W)

Baseus 2in2 Charger jest podwójną ładowarką bezprzewodową Qi, którą bez najmniejszych problemów naładujemy iPhone’a i Apple Watcha jednocześnie. 

Zapewnia moc do 10 W, co daje nam pewność, że naładujemy iPhone’a z maksymalną dostępną prędkością.

Jest trwała i wytrzymała – została wykonana z wysokiej jakości mocnego plastiku z dodatkowymi antypoślizgowymi silikonowymi podkładkami.

Baseus 2in1 Charger jest również bezpieczna dla Twojego iPhone’a i Apple Watcha – automatycznie dostosowuje napięcie do każdego urządzenia i posiada aż dziewięć inteligentnych zabezpieczeń:

  • przed przeładowaniem 
  • wyładowaniem 
  • przepięciami 
  • przegrzaniem 
  • prądem przetężeniowym 
  • krótkimi spięciami 
  • polem elektromagnetycznym
  • posiada zabezpieczenie nadmocowe
  • funkcja wykrywania metalowych obiektów

Baseus 2in2 Charger została także wyposażona w inteligentną diodę LED, która poinformuje o rozpoczęciu i zakończeniu ładowania, a także o wykryciu na ładowarce niepożądanych przedmiotów.

Czy warto?

Baseus 2in1 Charger jest naprawdę świetnym produktem dla osób, które szukają dobrej jakościowo ładowarki dla swojego zegarka oraz iPhone’a, w bardzo przystępnej cenie.

Znajdziesz ją w ThinkStore za jedyne 129 zł. 

Jeżeli jednak szukasz produktu premium o najwyższej klasie wykończenia, powinieneś/powinnaś się zainteresować ładowarką firmy ZENS.

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku. Miłośnik dobrej muzyki i książek fantasy, wieczny optymista od dziewięciu lat nieprzerwanie podróżujący po kraju.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: