BLACK FRIDAY WEEK: mophie wireless charging base – najlepsza ładowarka bezprzewodowa w mega obniżonej cenie

Dawid Olczak   19 listopada 2018

Rozpoczynamy Black Friday Week z przytupem – przeceniliśmy najlepszą ładowarkę bezprzewodową na rynku z 249 zł na jedyne 159 zł! Jest to najniższa cena w Polsce.

Możecie uznać, że oszaleliśmy, ale szał zakupów tuż przed Czarnym Piątkiem udziela się również nam… No i niech już nikt nigdy nie wątpi, że Polacy nie potrafią w Black Friday!

berrolia

Black Friday 2018 – ładowarka bezprzewodowa mophie

Ładowarka mophie powstała w wyniku bliskiej współpracy z Apple. Połączenie najnowszej technologii firmy z Cupertino z doświadczeniem mophie w dziedzinie przenośnych ładowarek pozwoliło stworzyć produkt, który jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych na rynku w swojej kategorii.

Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że jest to najchętniej kupowana ładowarka bezprzewodowa w ThinkStore od początku jego powstania.

mophie wireless charging base

Wireless charging base to ładowarka indukcyjna zgodna ze standardem Qi, umożliwiająca szybkie ładowanie iPhone’a z maksymalną mocą 7,5 W.

Wewnętrza konstrukcja z ciśnieniowego odlewu tworzy stabilną, solidną bazę, a antypoślizgowa gumowana powłoka TPU unieruchamia i chroni telefon podczas ładowania.

Wszystkie komponenty podstawki zostały starannie dobrane pod kątem wydajności i funkcjonalności. Działają całkowicie bezgłośnie, nie zakłócając pracy w ciągu dnia, ani snu w nocy.

Ładowanie rozpoczyna się natychmiast po zetknięciu telefonu z podstawką – szybko i wygodnie. Gdy podstawka nie jest używana, pobór mocy jest minimalny.

W swojej recenzji pisałem:

Mogę Was zapewnić, że aby znaleźć równie dobrze wykonaną i zaprojektowaną ładowarkę, poświęcicie wiele godzin i zmarnujecie dużo pieniędzy. Musicie również wziąć pod uwagę fakt, że produkt oferowany przez mophie wytrzyma naprawdę długie lata intensywnego użytkowania. Tutaj nie ma prawa nic skrzypieć czy się rozlecieć, wszystko zostało zaprojektowane z myślą o całym produkcie, a nie jest zlepkiem przypadkowych części.

Dlatego uważam, że kwota 289 zł, którą trzeba zapłacić, żeby stać się właścicielem mophie wireless charging base, jest jak najbardziej adekwatna.

289 zł (tyle ładowarka kosztowała zaraz po wejściu na rynek)? Teraz jedynie 159zł!

Kup ładowarkę mophie w promocyjnej cenie 159 zł z okazji Black Friday Week!

Uwaga: promocja trwa tylko do północy. Ilość sztuk ograniczona.

My się dopiero rozkręcamy, czyli Black Friday Week w ThinkStore

Codziennie, aż do czwartku włącznie, będziemy mieć dla Was nowe, spektakularne promocje, które zaczynać się będą o godzinie 7.00, a kończyć równo o północy.

Natomiast w piątek prawdziwe szaleństwo! Black Friday na całego! Takich promocji jeszcze nie widzieliście. Zniżki aż do 60%!

Pamiętajcie! Codziennie o 7.00 rano zaglądamy do ThinkStore…., bo potem może być już za późno.  

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: