Apple będzie świętowało Black Friday aż cztery dni

Tomek Czech   20 listopada 2018

Zazwyczaj z okazji Black Friday Apple robiło jednodniowe promocje, dość zresztą skromne. W tym roku to się zmieni – firma zapowiedziała na swojej stronie, że specjalne promocje będą trwać aż cztery dni, czyli do poniedziałku, kiedy obchodzimy Cyber Monday.

berrolia

Dni Okazji Apple

Oficjalnie Apple nie wspomina o Black Friday – swój zakupowy event nazwała “Dniami Okazji Apple”:

Cztery dni Okazji Apple tuż tuż. Na piątek przygotuj listę osób do obdarowania.

Na razie firma nie zdradziła, jakie promocje przygotowała.

Wydarzenie możemy dodać do kalendarza klikając tutaj.

W zeszłym tygodniu Apple opublikowało swój świąteczny przewodnik prezentowy –  rekomendację wybranych sprzętów i akcesoriów, które będą “najlepszymi prezentami gwiazdkowymi”. Dominują w nim najnowsze produkty – nowe iPhone’y, iPady Pro, Apple Watch Series 4 i MacBook Air Retina.

Black Friday Week

A my przypominamy, że w ThinkStore trwa Black Friday Week pod hasłem “Obniżamy ceny lepiej, niż Tim Cook podnosi”.  Codziennie pojawiają się nowe promocje. Dzisiaj przecenione nawet o 50% są świetne kable Lightning.

Kumulacja nastąpi oczywiście w Czarny Piątek – spodziewajcie się rabatów do 60%!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: