BLACK FRIDAY WEEK: nie czekaj na AirPower – ładowarka ZENS oferuje to samo za połowę ceny

Dawid Olczak   21 listopada 2018

Poniedziałkowymi i wtorkowymi promocjam z rabatami do 50% udowodniliśmy, że potrafimy w Black Friday. Że, wbrew wielu opiniom, w Polsce można robić naprawdę dobre, uczciwe promocje z okazji Czarnego Piątku. Zresztą to nie nie nasze słowa – to Wasze opinie, którymi podzieliliście się z nami wczoraj i przedwczoraj. Dzięki!

Jedziemy dalej! Dzisiaj procentowo zniżki nieco mniejsze, ale kwotowo już spore, bo produkty nieco droższe od poprzednich.

Najważniejsza promocja to solidna alternatywa dla wciąż-nieobecnej-na-rynku-AirPower (która ma kosztować około 700-800 zł), czyli szybka ładowarka bezprzewodowa ZENS Dual Wireless Charger + Apple Watch, którą jednocześnie naładujesz dwa iPhone’y i Apple Watcha.

Poza tym, przeceniliśmy też pozostałe, fantastyczne produkty Zens – dwie inne ładowarki bezprzewodowe i dwa powerbanki z funkcją ładowania Apple Watcha.

Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do północy.

berrolia

Black Friday Week 2018 w ThinkStore – ZENS

Na początek kilka słów o firmie ZENS

Nie tylko jako pierwsza w Europie zaczęła ona wspierać bezprzewodowy standard Qi w 2011 roku, ale stała się także pierwszym na rynku międzynarodowym producentem ładowarek bezprzewodowych z certyfikatem Qi.

Watro podkreślić, że ZENS produkuje wyłącznie ładowarki bezprzewodowe. Daje nam to gwarancję, że producent jest w 100% skupiny na jednym produkcie i naprawdę zna się na tym, co robi.

ZENS Dual Wireless Charger 10 W + Apple Watch

ZENS Dual Wireless Charger 10 W + Apple Watch to podwójna ładowarka bezprzewodowa, która dysponuje mocą 2 x 10 W, dzięki czemu możesz ładować z pełną szybkości aż dwa iPhony jednocześnie. Apple pozwala na razie ładować iPhone’y z maksymalną mocą 7,5 W, ale kiedy zwiększy ten limit do 10 W, ładowarka Zens będzie potrafiła obsłużyć tak szybkie ładowanie, więc jej zakup to również inwestycja na przyszłość.

Dual Wireless Charger została wykonana z wysokiej jakości aluminium i pokryta niezwykle przyjemną w dotyku powłoką antypoślizgową.

Ładowarka jest energooszczędna. Gdy Twój telefon naładuje się w 100%, ładowarka się wyłączy. Oszczędzając energię, dbamy również o kondycję baterii naszego telefonu. 

Moduł do ładowania Apple Watcha posiada certyfikat MFi, więc nie musimy się martwić o bezpieczeństwo naszego zegarka. Ładowarką ZENS naładujemy Apple Watche wszystkich generacji – Series 0/1/2/3/4.

ZENS Dual Wireless Charger 10 W + Apple Watch jest nie tylko bardzo praktyczna, ale też świetnie, elegancko się prezentuje. Idealnie nadaje się więc na prezent gwiazdkowy.

Z okazji Black Friday Week cena ładowarki jest obniżona o ponad 25% – z 459 zł na 339 zł.

Kup w ThinkStore

ZENS Aluminium Dual Wireless Charger 10 W 

ZENS Dual Wireless Charger to podwójna ładowarka bezprzewodowa, która – podobnie jak wspomniana wyżej ładowarka potrójna – dysponuje mocą 2 x 10 W, dzięki czemu możesz ładować z pełną szybkości aż dwa iPhony jednocześnie.

Posiada też identyczne właściwości – jest energooszczędna: gdy Twój telefon naładuje się w 100%, ładowarka się wyłączy. Oszczędzając energię, dbamy również o kondycję baterii naszego telefonu. 

Dual Wireless Charger została wykonana z aluminium i pokryta niezwykle przyjemną w dotyku powłoką antypoślizgową.

Z okazji Black Friday Week cena ładowarki jest obniżona z 369 zł na 279 zł.

Kup w ThinkStore

ZENS Aluminium Single Wireless Charger 10 W 

ZENS Aluminium Single Wireless jest pojedynczą ładowarką bezprzewodową, która – jak inne ładowarki ZENS – została wykonana z wysokogatunkowego aluminium i pokryta powłoką antypoślizgową. Cieszy również fakt, że produkt jest niezwykle cienki – grubość konstrukcji nie przekracza 6 mm.

Single Wireless oferuje moc do 10 W, czyli zapewnia szybkie ładowanie iPhone’a 8/8 Plus/X/XS/XS Max/XR z maksymalną mocą.

ZENS Aluminium Single Wireless jest bardzo fajnym akcesorium uzupełniającym wyżej opisane przeze mnie produkty. Możemy ją umieścić w kilku miejscach naszego mieszkania czy biura, aby mieć ładowanie bezprzewodowe zawsze pod ręką. 

Z okazji Black Friday Week cena ładowarki jest obniżona z 229 zł na 175 zł.

Kup w ThinkStore

Powerbank ZENS z funkcją ładowania Apple Watcha (4000 mAh)

Uniwersalny powerbank, który naładuje jednocześnie Twojego iPhone’a i Apple Watcha.

Jest mały i lekki, a jednocześnie dzięki pojemności 4000 mAh pozwoli Ci naładować Apple Watcha do 9x czy iPhone’a do 2x.

Posiada certyfikat Apple MFi i 3 lata gwarancji.

Z okazji Black Friday Week powerbank jest przeceniony z 359 zł na 279 zł.

Kup w ThinkStore

ZENS Apple Watch Powerbank (1300 mAh)

Na sam koniec postanowiłem opisać produkt, który mi osobiści bardzo się podoba – niezwykle kompaktową ładowarkę bezprzewodową do Apple Watcha z wbudowanym powerbankiem.

ZENS Apple Watch posiada wbudowaną baterię o pojemności aż 1300 mAh, dzięki czemu możemy naładować nasz zegarek trzykrotnie. Oczywiście wspiera wszystkie generacje Apple Watcha.

Ogromnym plusem opisywanej przeze mnie ładowarki jest jej niezwykle kompaktowy rozmiar (4,0 x 4,0 x 3,15 cm), dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych problemów, aby schować ją w torebce, kieszeni czy jakimkolwiek innym miejscu. 

ZENS Apple Watch Powerbank to nie tylko świetna propozycja dla osób, które dużo podróżują. Ładowarka nada się także do biura czy naszego mieszkania.  

Z okazji Black Friday Week powerbank jest przeceniony z 229 zł na 169 zł.

Kup w ThinkStore  

My się dopiero rozkręcamy, czyli Black Friday Week w ThinkStore

Codziennie, aż do czwartku włącznie, będziemy mieć dla Was nowe, spektakularne promocje, które zaczynać się będą o godzinie 7.00, a kończyć równo o północy.

Natomiast w piątek prawdziwe szaleństwo! Black Friday na całego! Takich promocji jeszcze nie widzieliście. Zniżki aż do 60%!

Pamiętajcie! Codziennie o 7.00 rano zaglądamy do ThinkStore…., bo potem może być już za późno.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: