Cyber Monday w ThinkStore: kolejne świetne promocje na akcesoria do sprzętu Apple i inne gadżety (tylko dzisiaj!)

Tomek Czech   26 listopada 2018

Nie zwalniamy tempa – po całym tygodniu wyprzedaży w ramach Black Friday Week, dzisiaj, z okazji Cyber Monday 2018 przygotowaliśmy dla Was kolejne świetne promocje – między innymi słynnego drona Ryze Tello (by DJI), elegancką, drewnianą ładowarkę bezprzewodową Fuse Chicken, smart-wagę Nokia Body Cardio czy lokalizator Bluetooth Chipolo (pełna lista poniżej).

Truskawką wisienką na cyberponiedziałkowym torcie są przecenione aż o 50% słuchawki q-JAYS Reference: Anniversary Edition – prawdopodobnie najlepsze słuchawki dokanałowe na świecie. Reference to edycja limitowana, wyprodukowano tylko 200 sztuk!

Promocje Cyber Monday trwają tylko do północy!

Podobnie z trwającymi jeszcze promocjami z okazji Black Friday 2018 – kończą się o północy.

Potem ceny wracają do swoich normalnych poziomów i następna okazja, żeby kupić te akcesoria tak tanio może nadarzyć się dopiero za rok…

berrolia

Cyber Monday 2018 w ThinkStore – lista promocji

Dron Ryze Tello (by DJI)

Technologia Intela wsparta podzespołami najbardziej cenionej firmy na rynku dronów – DJI, to właśnie Ryze Tello.

Tello to niewielki dron o wymiarach 98 × 92.5 × 41 mm, którego sterowanie odbywa się z telefonu, poprzez dedykowaną aplikację. Oczywiście istnieje możliwość dokupienia aparatury oraz gogli VR, Tello jest z nimi kompatybilny.

Można wykonywać nim różne akrobacje w powietrzu, a specjalne czujniki pozwalają na start poprzez podrzucenie go do góry.

Kamera, w jaką jest wyposażony, nagrywa w jakości HD z elektroniczną stabilizacją obrazu, a aplikacja zainstalowana na telefonie bądź tablecie w łatwy sposób umożliwia dzielenie się nagraniami.

Dzięki specjalnemu programowi można nauczyć się podstaw kodowania, a pakiet SDK umożliwia pisanie własnych aplikacji do obsługi drona.

459 zł -> 399 zł

Fuse Chicken Gravity Touch

Gravity Touch to unikalne połączenie naturalnego materiału, jakim jest bambus, z wysokiej wytrzymałości aluminium. Razem tworzą ładowarkę bezprzewodową, która wpasuje się w każde wnętrze – klasyczne czy nowoczesne.

189 zł -> 139 zł

Nokia Body Cardio

Waga Nokia Body Cardio wykonuje dokładne pomiary wagi ciała, współczynnika BMI, zawartości wody w ciele, masy mięśniowej oraz masy kostnej i synchronizuje zebrane dane z aplikacją na smartfonie, ukazując je w postaci łatwych do odczytania linii trendów, co pomaga w szybszym osiąganiu założonych celów.

649 -> 549 zł (czarna lub biała)

Chipolo Classic – lokalizator Bluetooth

Chipolo to nowoczesny lokalizator Bluetooth, jeden z najpopularniejszych na rynku. Wystarczy przyczepić go do tego, czego nie chcemy zgubić, sparować z aplikacją i gotowe (przeczytaj naszą recenzję).

129 zł -> 99 zł (biały lub czarny)

KMP Protective Sleeve – etui do iPada 9,7″ 

  • ręczne wykonanie
  • składane materiałowe obicie z wykończeniem skórzanym
  • stylowe wnętrze z miękkiej materiałowej tapicerki.
  • praktyczna skórzana podpórka dla iPada
  • wewnętrzna kieszeń na akcesoria
  • maksymalna ochrona urządzenia

259 zł -> 189 zł (grey/brown lub grey/pink)

Podstawki pod MacBooka Pro/Air/12″ – Twelve South 

Twelve South Curve: 269 zł -> 199 zł

Twelve South BookArc: 279 zl -> 199 zł

Twelve South BaseLift: 229 zł -> 199 zł

q-JAYS Reference: Anniversary Edition – EDYCJA LIMITOWANA

q-JAYS Reference: Anniversary Edition to edycja limitowa – wyprodukowano tylko 200 sztuk!

Wykonane z intencją stworzenia najlepszych słuchawek dokanałowych na świecie, q-JAYS dostarczają najbardziej neutralny i pełen szczegółów dźwięk. Osiągnięcie takiej barwy i wysokiej rozdzielczości dźwięku było możliwe dzięki połączeniu zaawansowanej inżynierii dźwięku z najnowocześniejszymi technologiami.

Zaprojektowane jak para referencyjnych głośników, q-Jays posiadają podwójne przetworniki elektrodynamiczne w każdej ze słuchawek. Jeden przetwornik odpowiada za niskie częstotliwości, a drugi za średnie i wysokie zakresy pasma. Każdy przetwornik pracuje tylko z dedykowanym dla niego pasmem, dzięki czemu idealnie odtwarza dany zakres.

Dzięki tym specjalnie zaprojektowanym przez JAYS przetwornikom i filtrom dolnoprzepustowym doświadczysz jakości dźwięku jakiej można się spodziewać w znacznie większych systemach z wieloma przetwornikami. Zupełnie nowy skręcony przewód słuchawkowy wykonany z wysokiej czystości beztlenowej miedzi (OFC).

Słuchawki w obniżonej o połowę cenie są dostępne w naszym outlecie – produkt jest zwrócony przez klienta, ale jest w idealnym stanie, w 100% sprawny, nie jest tylko oryginalnie zafoliowany (posiada oryginalne opakowanie).

1399 zł -> 699 zł

***

Black Friday 2018 – informacje o wszystkich trwających jeszcze promocjach znajdziesz tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: