Nowy produkt od Apple – monitor snu Beddit, właśnie pojawił się w sprzedaży

Tomek Czech   7 grudnia 2018

W 2017 r. Apple przejęło firmę Beddit, twórcę urządzenia monitorującego sen. Dzisiaj w sklepie Apple pojawiła się nowa wersja urządzenia, stworzona już przy udziale zespołu z Cupertino.

berrolia

Monitor snu Beddit to bardzo cienki (tylko 2 mm grubości), elastyczny i miękki pasek z czujnikiem.  Obserwuje nasz sen i razem z aplikacją Beddit na iPhonie pomaga nam go monitorować, zarządzać zebranymi informacjami i poprawiać jego jakość.

Automatycznie zaczyna wnikliwą obserwację – zbiera i analizuje informacje dotyczące długości Twojego snu, a także dane o Twoim tętnie, oddechu, chrapaniu oraz temperaturze i wilgotności pomieszczenia.

Monitor Beddit pozwala ustawiać cele dotyczące pory pobudek i czasu snu oraz motywuje do ich realizacji, udostępniając poranne wyniki na temat jakości odpoczynku, przypomnienia o porze snu i raporty tygodniowe.

Urządzenie działa na każdym łóżku i przy dowolnym rozmiarze materaca – także wtedy, gdy w łóżku śpią dwie osoby (do obserwacji snu drugiej osoby potrzebny jest oczywiście drugi czujnik).

Dane o śnie i tętnie są przechowywane także w aplikacji Zdrowie na iPhonie.

Beddit działa też z Apple Watchem – udostępnia na zegarku raporty, przypomnienia o porze snu i sugestie.

Urządzenie kosztuje 699 zł.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: