Berrolia – uchwyt samochodowy dla tych, którzy cenią elegancję, wygodę i trwałość (promocja!)

Tomek Czech   8 grudnia 2018

Testowałem Berrolię dwa lata temu i oceniłem wtedy, że to zdecydowanie najlepszy uchwyt samochodowy, z jakim miałem do czynienia:

Używałem już wielu uchwytów samochodowych, ale zamiana każdego z nich na Berrolię to jak przesiadka ze starej Motoroli na najnowszego iPhone’a. Piękny, solidny, świetnie wykonany, superfunkcjonalny – jeśli szukacie eleganckiego prezentu dla siebie lub innego zmotoryzowanego fana produktów Apple, to Berrolia będzie świetnym wyborem.

Dlatego cieszę się, że Berrolia – wytwarzane w Łodzi akcesorium do iPhone’a, z którego Polska może być naprawdę dumna, trafiło do oferty ThinkStore i mogę je Wam polecić jako prezent świąteczny.

Dodatkowo, przygotowaliśmy promocję – do uchwytu możesz dokupić ładowarkę samochodową 50% taniej! Wszystkie szczegóły poniżej.

berrolia

Berrolia – wyjątkowy uchwyt samochodowy

Berrolia to wyjątkowy produkt – każdy uchwyt jest wykonany ręcznie przez doświadczonego rzemieślnika z wysokiej jakości włoskiej skóry i stali nierdzewnej. Mocna stal zapewnia Berrolii niezwykłą wytrzymałość, a dzięki miękkiej skórze nie musimy się martwić, że iPhone się porysuje, jeśli nie używamy etui (uchwyt jest zaprojektowany tak, że bez problemu zmieści się do niego także telefon w cienkim lub średniej grubości etui).

Berrolia powstała między innymi właśnie dlatego, że jego twórca miał dosyć używania tandetnych, plastikowych uchwytów. Zwłaszcza z iPhone’ami, których dizajn bardzo sobie ceni.

Drugim najważniejszym powodem powstania Berrolii było to, że na rynku nie było uchwytów z dobrze przemyślanym, wygodnym systemem ładowania – najpierw wkładaliśmy telefon do uchwytu, a dopiero potem szukakliśmy kabelka (najczęściej gdzieś pod siedzeniem…). Nie było to wygodne, najczęściej wymagało użycia dwóch rąk, zajmowało dłuższą chwilę.

Berrolia posiada specjalne gniazdo dokujące, które pewnie trzyma kabel Lightning –  jeśli kabel jest podpięty do ładowarki, wystarczy wsunąć telefon do uchwytu, żeby zaczął się ładować. Najlepiej posiadać więc dodatkowy kabel Lightning, który będzie zawsze zamocowany w uchwycie (uwaga: do gniazda dokującego Berrolli pasuje oryginalny kabel Lightning albo przewody innych firm, ale o takich samych rozmiarach końcówki ładującej – “główki” – jak produkt Apple).

Berrolię mocuje się w poziomych kratkach nawiewu w samochodzie. Jak twierdzi producent, po bardzo długich testach, ten sposób mocowania okazał się najlepszy z kilku powodów:

  • uchwyt umieszczony na kratkach jest stabilny, nie porusza się, ani nie odpada;
  • telefon zamocowany w ten sposób jest wygodny w obsłudze i zawsze pod ręką;
  • uchwyt nie ogranicza widoczności, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa naszego i innych osób;
  • tak umocowany uchwyt świetnie komponuje się z wnętrzem samochodu – staje się jego częścią.

Berrolia to świetny, elegancki dizajn, najwyższej jakości materiały, wygoda i bezpieczeństwo.

Uchwyt jest dostępny w ThinkStore za 199 zł (lub 233 zł w przypadku wersji Rally Black) w kilku kolorach dla wielu modeli iPhone’a – wszystkie dostępne wersje sprawdzisz tutaj.

Promocja

Jeśli zdecydujesz się na zakup Berrolii, możesz też kupić ładowarkę samochodową z rabatem 50%!

Proponujemy jedną z trzech szybkich ładowarek:

Żeby kupić ładowarkę za połowę ceny użyj kodu rabatowego “berrolia”.

Uwaga: promocja na ładowarki obowiązuje wyłącznie przy zakupie uchwytu Berrolia (obydwa produkty muszą znaleźć się w jednym zamówieniu).

Promocja trwa do niedzieli, 16 grudnia, lub do wyczerpania zapasów.

Udanych zakupów!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: