ThinkStore pierwszym w Polsce sklepem internetowym z elektroniką i akcesoriami do Apple, w którym możecie płacić za pomocą Apple Pay

Tomek Czech   10 grudnia 2018

Mamy to!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ThinkStore można już płacić za pomocą Apple Pay.

ThinkStore jest zatem pierwszym internetowym sklepem z elektroniką, pierwszym sklepem z akcesoriami do sprzętu Apple i w ogóle jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, w których możecie wygodnie, bezpiecznie i szybko płacić przez Apple Pay.

Nie musicie logować się do banku, wpisywać kodów, danych karty, itd. Wszystko załatwiacie jednym kliknięciem i przyłożeniem palca do Touch ID lub uśmiechnięciem się do kamery w przypadku urządzeń z Face ID.

Zakupy XXI wieku! Spróbujcie i przekonajcie się, jakie to świetne uczcie!

berrolia

Dziękujemy PayLane, operatorowi płatności internetowych, który spędził z nami dziesiątki godzin i pokonał wiele przeszkód, żeby płatności od Apple stały się rzeczywistością w naszym sklepie.

A ja osobiście dziękuję Dawidowi Olczakowi, który przez wiele tygodni ciężko pracował nad wdrożeniem Apple Pay do ThinkStore. Jak zwykle z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem.

Jak płacić? 

Żeby zapłacić przy użyciu Apple Pay, należy przy odprawie wybrać opcję zapłaty “PayLane (Apple Pay/przelew/karta)”. Płacić przez Apple Pay możecie na thinkstore.pl zarówno bezpośrednio z iPhone’a czy iPada, jak też z Maca (nie musi być wyposażony w Touch ID).

Szczegółowy poradnik “Jak płacić w ThinkStore za pomocą Apple Pay” znajdziecie tutaj.

Przed zapłatą będziecie musieli jeszcze podać dane do wysyłki – nie uzupełniają się one automatycznie. Niestety na razie w żadnym sklepie internetowym w Polsce nie jest to możliwe, ale pracujemy ciężko, żeby już niedługo płacić w ThinkStore można było za pomocą jednego kliknięcia.

Testujcie!

Zachęcamy do przetestowania Apple Pay – w ofercie ThinkStore znajdziecie tysiące świetnych akcesoriów do sprzętów Apple.

Zerknijcie do NOWOŚCI – każdego dnia dodajemy nowe, ciekawe produkty. Zajrzyjcie na stronę główną i sprawdźcie BESTSELLERY – to sprzęty, cieszyły się w ostatnim czasie największą popularnością. Nie przegapcie też szansy na zaoszczędzenie dodatkowych złotówek – sprawdźcie dział PROMOCJE.

A jeśli nie potrzebujecie teraz kupować żadnego sprzętu (bo kupiliście wszystko w czasie naszych wielkich promocji Black Friday/Cyber Monday…), ale chcecie przetestować Apple Pay, mamy dla Was świetne rozwiązanie – kartę zniżkową/upominkową do ThinkStore – możecie kupić ją teraz i jej równowartość odliczyć od przyszłych zakupów u nas. Albo podarować ją bliskiej osobie.

Fani Apple – przekażcie tą świetną wiadomość Waszym znajomym fanom sprzętu z Cupertino – niech wiedzą, że mogą już robić zakupy w internecie płacąc za pomocą Apple Pay. I to w specjalistycznym sklepie poświęconym akcesoriom właśnie do sprzętu Apple!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: